2737
2734
عنوان

کیا روز اول پریود عشقولانه میشن؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 43 پست
والا مدیریت نمیخواد اطرافیان باید یخورده درک کنن شما هم سعی کن گل گاوزبان و اسخودوس و سمبل طیب دم کن ...

خدایی دلم واسه خودمون میسوزه به خاطر همین تغییرات هورمونی که خیلی طبیعیه خیلی جاها به مشکل میخوریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂شام غریبانه ذکر مصیب میگی واس خودت🤕😂

دقیقا😂😂😂😂😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2731
من پریود ک میشم خوشالم چون پوستم صاف میشه😓

برو حجامت یا زالو درمانی یک پوست خوشکل همیشگی داشته باش تا از پری خوشحال نشی 😁

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
2740
چه جالب دختر خاله منم وقتی پریود میشه تمام کابینتاشو تمیز میکنه 😂😂😂

🤣🤣🤣🤣👊🏻👊🏻👊🏻

آره همه روز ها من خوابم پریود می شم شنگول میشم بز بز قندی دوست دارم بدووم 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

😂😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
من پریود ک میشم خوشالم چون پوستم صاف میشه😓

جوش زدن قبل از پریود که طبیعیه اما اگر کلا جوش داری یه بار حجامت یا زالو بنداز بعدشم هر شب یه لیوان عرق کاسنی بخور

برو حجامت یا زالو درمانی یک پوست خوشکل همیشگی داشته باش تا از پری خوشحال نشی 😁

واقعا

میترسم چون کم خونی دارم چن بار خاستم بد منصرف شدم

پوستمم سفیدو قشنگه اما یکی دو هفته قبل پریود پوستم جوری میشه 

بعد اینک پریود شدم صافو شفاف میشه اصن کیف میکنم

بد دوباره..