2733
2739
عنوان

کیا روز اول پریود عشقولانه میشن؟!!

617 بازدید | 43 پست

دوستان من یک هفته قبل از پریودم سگ هار وحشی ام اما به محض اینکه پریود میشم تو همون ساعت‌های اول دلم میخواد فقط برم تو بغل شوهرم بخوابم، اگر هم نباشه دلم واسش خیلی تنگ میشه

اولا فکر میکردم اتفاقیه اما بعد متوجه شدم من همیشه ساعت‌های اول پریود اینطوری میشم حالا نمیدونم تو بدنم چه اتفاقی میفته

شما چطوری مدیریت میکنید خودتون رو قبل و بعد از پریود؟؟؟

من برعکس خودت 

قبل و بعدش سگم😂

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند باره پشت سر هم من سر صبح ب دلایل نامشخص و مشخص گریه میکنم بعد پریود میشم😑

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2728

تا هار بودنش رو منم هستم 

از اون به بعدش رو توجه نکردم 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

من قبلش اصن یه وضعیم فقط پاچه میگیرم 

یک زن گرانبهاترین اعجاز خداست؛🖼 برای داشتنش باید وضوی باران گرفت؛🌧🧡🧡وبرمحراب رویش سجاده ای از گلبرگ یاس گسترد؛💗💗💐🌸🌺🌹وبه نام عشق شبنم وار بر عطر او سجده کرد؛🌟🌟🌟🌟⭐وهزاران هزار گل سرخ را تسبیح لحظه هایش نمود؛🌹🌹🌹🌹🌺او اجابت می کند عشقی بالاتر از خورشید و زیباتر از مهتاب را؛🦋🦋🦋 وتنهایک زن می داند آیین دوست داشتن را......و آنقدر زیبا هدیه می کند این عشق را که سیراب شوی....که او سردار عشق است.............❤❤❤❤👸👸وبهشت کمترین سرزمین اوست .......❤🧡💛💚💙💜🤎
2738

همیشه قبل پری یهقطره اشکو باید بریزم دست خودم نیست دلم میگیره. و هر وقت پریود میشم برعکس روزای تخمک گذاری میل جنسیم بالا میره

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
من که شوهر ندالم برم بغل کی🤷‍♀️    

🤣🤣🤣🤣🤣

خب منم شوهر ندارم بیا بغلم 😭😭😭🤣🤣🤣🤣🤣

من‌ پری می شم مهربون می شم 🤕🤕🤕😂😂😂بعد وقتی پری می شم بی خودتی می خندم 😐😐

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...