2733
2734
عنوان

کیا روز اول پریود عشقولانه میشن؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 43 پست
هشدار میدی بعد😂😂😂

کسیو ندارم تو تنهایی گریه میکنم بعد پریود میشم میگه عه از این بودا 

برا حرفی ک یکی چند سال پیش زده گریه میکنم یا حرفای مادرم شوهرم مشکلاتم😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

من پریود روی اعصابم تاثیر نداره فقط دلم خیلی درد میگرفت وقتی دختر خونه بودم ولی بغل شوهرم اصلا نمیرم چون تو این شرایط حالم از خودم هم به هم میخوره  

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط یادمه دو بار خیلی عصبی شدم و دعوا راه انداختم وگرنه خنثی ام همیشه 

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2731
فقط بغل شوهرمو موخوام         منم پریود شدنی دوس دارم بغل بشم

😐😐😐😐

برو برو بغل شوهرت 👊🏻👊🏻👊🏻

😂😂😂😂😂

پریود می شم بغل دوست ندارم 

ولي انرژی ام میره بالا به همه چی می خندم 😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
😐😐😐😐 برو برو بغل شوهرت 👊🏻👊🏻👊🏻 😂😂😂😂😂 پریود می شم بغل دوست ندارم  ولي انرژی ام ...

چه جالب دختر خاله منم وقتی پریود میشه تمام کابینتاشو تمیز میکنه 😂😂😂

والا مدیریت نمیخواد اطرافیان باید یخورده درک کنن شما هم سعی کن گل گاوزبان و اسخودوس و سمبل طیب دم کنی بخوری قبل عادتت تا اعصابت قابل کنترل بشه من دقیقا عکس شما هستم قبل پریود میگم وای خدا به اولین خواستگار که امد بله میگم عشولانه میشم به قول شما ولی تا پریود میشم میگم از هرچی مرد بدم میاد چش ندارم ریخت هیچ مردی رو ببینم این حس هست تا روز ۱۴ اهم که دوباره ملایم میشم تا پریود بعدی 🤣🤣🤣 

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
2706