2733
2734
عنوان

رقص در حد صفر

96 بازدید | 16 پست

سلام عزیزان خواستم تجربمو در مورد رقص بگم .

من ۲۷سالمه و تا الان توی هیچ مجلسی نرقصیدم چون بدم خشک خشک بود و هیچیییی بلد نبودم از رقص .

هیچوقت فکر نمیکردم ی روز بتونم برقصم .بعد از نامزد کردنم عذا گرفتم ک واسه عروسیم چجور باید برقصم .واسه همین کلی به نامزدم اصرار میکردم که عروسی نگیریم ولی علتشو بهش نمیگفتم .ولی اون عاشق عروسی گرفتن بود و یک ماه دیگ عروسیمونه .من یک ماه کامل شروع کردم رقصو .الان واقعا یاد گرفتم با پکیجایی ک از اینستا گرفتم و چند بار جلوی بقیه رقصیدم ک ببینم نظرشون چیه .همه میگن چقد خوب بلدی و چرا این مدت نمی رقصیدی .واقعااااا بنظرم همه آدما میتونن برقصن و هیچکس نباید نا امید بشه .من اینهمه مدت الکی تو عذاب بودم .بنظرم هر کی بلد نیست از همین امروز شروع کنه و یه ماه تمربن کنه و یه عمر راحت شه ازدست کسایی که بزور تو عروسیا میکشوننت وسط تا برقصی😐😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

منم تو عروسیا میشینم نگاه میکنم هیچی از رقص بلد نیستم

تو عروسیا خواهرای دامادو میبینم با خودم فکر میکنم واسه عروسی داداشم میخوام چیکار کنم :/

بعد از محرم هم عروسی فامیل درجه یکه غصم گرفته 

2706