2752
2734
عنوان

دعوا باشوهرم+اسکرین شات💔

| مشاهده متن کامل بحث + 6160 بازدید | 110 پست

اسی میدونم اذیت شدی ما زنا خیلی ریز بینیم اکس منم یچیزی بهم میگفت رد میشد میرفت بعد که قوربون صدقم میرفت دیگه به چشمم نمیومد فقط اون حرفی که زده بود تو ذهنم مرور میشد بهش هم میگفتی میگفت  چقدررر تو غورر میزنی من اصلا اون برام مهم نبود 

بنظرم شوهرت دوستت داره تو هم یکم از حساسیتت کم کن 

مرد ها بخدا همینن عقلشون به شکمشونه 

حوصله هم نداشتی یه غذای ساده بزار 

با تحقیر حرف نزن 

تو حرفای دلتو گفتی ببین اونم حرفای دلشو میگه که چقدر استرس کشیده و اعتماد به نفسش فرو ریخته 

برگرد خونت و باهم حرف بزنین از مشکلات بزنین قانون بزار دیگه بهم بی احترامی نکنین

اگه واقعا بخوای طلاق بگیری باید بری خونه بابات 

نه برای قهر ساده باشه؟

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منو خیلی نا امید کرده از خودش خیلی ،شاید واسه همین تلاشی نمیکنم

اشکال نداره یکبار دیگ باهاش جدی حرف بزن بهش فرصت بده،خلع هاییکه داره رو براش پر کن و باهاش رفیق باش وگرنه میره سمت رفیق بازی

برگرد خونه غذایی که دوست داره را درست کن قول بگیر ازش سیگارو ترک کنه 

اشکال نداره یکبار دیگ باهاش جدی حرف بزن بهش فرصت بده،خلع هاییکه داره رو براش پر کن و باهاش رفیق باش ...

جوری که تایپ میکنه نیست،خیلیا گفتن خانواده خودم میگفتن مشکل از توعه و اون خوبه منم بهشون گفتم ایشالاه خدا دستشو واستون رو کنه و اینکار کرد خیلی دو رو و خاله زنکه،در ضمن من غذا میپزم همیشه واسش ولی چون خودش خیلی دوست داره غذای بیرون بخوریم زیاد بیرون غذا میخوریم هر چند من اصرار میکنم بریم خونه که بعدا منتشو سرم نزاره،غذا هامم عالین همه ی فامیلاش میگن🥲💔

جوری که تایپ میکنه نیست،خیلیا گفتن خانواده خودم میگفتن مشکل از توعه و اون خوبه منم بهشون گفتم ایشالا ...

مشاور برید پس 

هم اون هم شما 

اصلا همینکه مو میخوره رو باید با مشاور درمیون میذاشتید

مشاور برید پس  هم اون هم شما  اصلا همینکه مو میخوره رو باید با مشاور درمیون میذاشتید

مشاوره نمیره که حلش کنه،در حرف برام تلاش میکنه ولی در عمل هیچ،میگه پول مشاور نمیدم خودم حلش میکنم ولی...

موهای صورتشو میکنه و میخوره

چند وقته این کار و میکنه ؟؟ مشکلی نداشته ؟؟ 

اخه میگن تو معده جمع میشه 

اگه زندگیت و دوست داری برو بیشتر بهش محبت کن با محبت و احترام بحرفش کن یه مدت کاری کن اونکه میخوای بشه

معلومه از اون مرداست که با غذا و محبت زود خر میشه 

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...
ادم به بچه خودش نمیگه تعارف نمیزنه؟؟؟شاید شب من یا پسر خودش مریض شد از همسایه ماشین بخوایم؟؟؟!!!بابا ...

ولشون کن عزیزم، تو نی نی سایت پر شده از یه عده که فک می کنن خیلی منطقی و خوبن ولی در واقعیت فقط اراجیف میگن.

چرا انقد بهش میگین کوتاه بیا؟؟؟هیشکی بیشتر از خودش کوتاه نیومده و دوستش نداشته که باهاش ازدواج کرده ...الانم حتما خودش میدونه که اخلاقش چطوریه که گول دوتا چت رو نمیخوره ..بیا اولش میگه بدون تو نمیتونم بعد بحثو کشونده به غذا نپختن و اتو نکردن

من فکر می کردم  مردها اهل تایپ کردن و اس دادن اینا نیستند ولی گویا اشتباه می کردم فقط شوهر خودمه که واسه یه جوای بله یا نه هم زنگ میزنه. این آقا ماشالا چقدر نوشته!!!به عنوان یک زن حوصله م نگرفت همشو بخونم😏

2706