2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1949823 بازدید | 85990 پست

سلام. امروزم 

کالریم رو 500 بستم. 16 ساعتم فست بودم    لهم 

باشگاه رفتم 

دو بار حموم رفتم 

نهار پسرم رو پختم 

شام پختم 

نهار فردای همسرم رو پختم 

ظرفا رو شستم 

رفتم به مغازه سر زدم  200 تومن هزینه داره دپرس شدم  البته مغازه برا مامانمه و از این جهت خوبه که بلند نمیشیم  ولی خوب خیییلی پوله   می خوام کلا دکور بزنم و کلا بکوبم دوباره بسازم   نمی دونم بهتون گفتم یا نه   می خوام مغازه باز کنم   کیف و کفش بچگانه و نوجوان    جای مغازه خییییلی خوبه  برا همین شوهرم میگه خرج کن  ارزش داره 

یه یه ساعتی چند تا ادم اوردیم برای تخریب و کرکره برقی و اینا 

رفتم دکتر 

رفتم شهریه ی پسرم رو تسویه کردم 

الانم سرم درد میگیره  نمی دونم چرا   

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
مبارک باشه  معمولا از کجا میخرین دست دوم

من تهران نیستم. یه شهری هست نزدیک شهرمون اونجا معمولا دارن    شهر خودمونم نداره 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاااام
جمعه 21 اردیبهشت:
🌱نماز صبح رو اول وقت خوندم و تازه خوابیدم😁
☘صبحانه رو بردیم بیرون تو هوای دلپذیر بهار خوردیم. (خیلی ساده و بی تکلف). این کارو به همتون توصیه میکنم
🌱برای ناهار از شب قبل آبگوشت بار گذاشته بودم
☘ناهار بعد از خواب قیلوله صرف شد
🌱ظرفها شسته و آشپزخونه مرتب شد
☘چای گذاشتم
🌱با دخترکم رفتیم حموم. حموم نه حمممموووووومم ✅1/5 ساعت تو حموم بودیم😂 پوست انداختیم
🌱اومدیم بیرون چای خوردیم
☘اندکی مرتب کردن و اینا
🌱دو سری لباسشویی طفلک لباس شست
☘لباسها رو پهن کردم
☘ناحن هام رو گرفتم
🌱 شام خیییلی ساده آماده و صرف شد
🌱و مسواک و  خواااااب

❤نمازهامو خداروشکر همه رو سروقت خوندم❤

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...
2728

سلام 

هم اکنون کل خونه به هم ریخته. ظرفها نشسته، روی کابینت پررر ظرف... یه مقدار کلوچه محلی دادم دست دوقلوها همینجور چهار دست و پا تو خونه میرفتند و میریختن.‌ ناهار هم نداریم. 😐

خب تنبلی دیگه بسه. اول باید برای ناهار خودمون ماکارونی درست کنم، برای دوقلوها کته با مرغ و کمی سبزیجات بپزم. 

بعد ظرفها و بعد بقیه ی کارهای خونه. 

کمی با پسرم نقاشی کار کنم و با هم چند دقیقه ورزش کنیم. 

یکی دو کتاب رو با هم نگاه کنیم. 

شیشه های شیر رو با اب جوش بشورم. 

امروز باید بیام گزارش بدم. 🏃🏻‍♀️

پسر من خداروشکر کولیکش از بعد ۴ماه خوب شد ولی حساسیتش ب پروتیین گاوی شدیدتر شده🥺

اومدم بگم ماشاللله مگه پسرمون همین چندروز پیش به دنیا نیومد ؟!؟بعدیاد دختر خودم افتاد که چیزی تا تولد یک سالگیش نمونده 

دخترمنم هم کولیک داشت هم رفلاکس 

رفلاکس لعنتی امونمونو بریده 

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
سلام. امروزم  کالریم رو 500 بستم. 16 ساعتم فست بودم    لهم  باشگاه رفتم  ...

به به چه عالی بلاخره استارتشو زدی 

منم با همسرت موافقم 

و خیلی خوشحالم برات 

ان شاللله پر رزق و روزی باشه براتون

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2740
سلام از گزارش روز جمعه😍 بیداری ساعت۸ روتین پوستی انجام شد رسیدگی ب پسر کوچولوم انجام شد صبحانه ...

هدیه همسرتون پر از حسای قشنگ قشنگه

ذوق ذوقی شدم واسه دخملی

اومدم بگم ماشاللله مگه پسرمون همین چندروز پیش به دنیا نیومد ؟!؟بعدیاد دختر خودم افتاد که چیزی تا تول ...

قربونت برم دیانای خوش قلبم❤

بله این عمر ماهاست ک داره مثل برق و باد میگذره 

کولیک و رفلاکس ک قشنگ پوست مادر کنده میشه بس ک سخته🤕

پیشاپیش تولد دردونه دخملیتونم تبریک میگم فداتشم😍

ان شالله شاهد تک تک موفقیتهاش باشین عزیزم🌹❤

اگه اشتباه نکنم فکر کنم دخترمون خرداد ماهی بودن؟ اره؟