2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1675552 بازدید | 89642 پست
همون وقت که داپلر دادی، عکسشو گفتم بفرستی وقتی فرستادی، بهت گفتم خونرسانی نرمال نیست ولی نمیدونم چ ...

خب اگه میگفت سونو مشکل داره چه اتفاقی می‌افتاد که نگفتنش بهتر بوده؟ اصلا اگه نمی‌خواست بگه برای چی فرستاد سونو چون خودش نوشت گفت وزن بچه پایینه سونو بده ببینم مشکلی نباشه. اگه بخوام سزارین باشه چی؟ بازم داپلر لازمه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم اینکه دکتر شریفی برای ویبک چه میزان حامی و همراه شما باشن، رابطه ی مستقیمی با میزان آگاه ...

بله من خیلی وقته در مورد ویبک تحقیق میکردم و مصمم هستم

نمی‌دونم بقیه الله اجازه نمیدن یعنی پزشک بیاد؟! یعنی چی مگه میشه؟! چیزی شنیدید در موردش ؟ مگه اونا باید بگم پزشک بیاد یا نیاد.  من فقط یکبار به دکتر گفتم می‌خوام خودتون باشید گفت سعی میکنم همین .هنوز در مورد بیمارستان نگفتیم.

در مورد خاتم چیزی نمی‌دونید ؟ 

ببخشید یه سوال دیگه ، مقاومت شریانی رحمی برای ویبک خوب نیست ؟. برای زایمان طبیعی مشکل داره؟؟ 

آخه من بارداری اولم رفتم بیمارستان ، ترشح کیسه آب داشتم بستری شدم برای زایمان ، مقاومت شریانی داشتم (آسپرین و آنوکسا میزدم ) بعد گفتم بخاطر ضربان قلبش باید سزارین بشی .یعنی بخاطر مقاومت شریانی اونجوری شده؟

آخه اینبارم تو آنومالی اولین داپلر رو دادم که داشتم و شبی دوتا

آسپرین فقط میخورم . هنوز دوباره ندادم . میگم یعنی اینبارم احتمال همین مشکل هست ؟ 

گفته بودید داپلر مهمه برای این گفته بودید ؟

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40