2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1680833 بازدید | 89745 پست
سلام علیکم انشالله حال همگی و نی نی هاشون خوب باشه من الان ۲۷ هفته و ۳ روز هستم میخوام ویبک کنم ا ...

سلام عزیزم

واسه الان سونو داپلر انجام بده و وضعیت خونرسانی شریان های رحمی و عدم چسبندگی جفت رو بررسی کن

مصرف سردیجات، ترشی و مواد قابض رو به شدت محدود کن

الاکنگ و پروانه رو انجام بده و سجده های طولانی داشته باش

یعنی شما میگی وزن پایین بچه هام از خونرسانی ضعیفه؟ اگه اینطور باشه دلیلش و درمانش چیه؟ آخه هم دکتر س ...

همون وقت که داپلر دادی، عکسشو گفتم بفرستی

وقتی فرستادی، بهت گفتم خونرسانی نرمال نیست

ولی نمیدونم چرا دکترت گفته بود خوبه!!! 

بعضی پزشکای زنان به مادرای به چشم منبع درآمد و کسب سود و افزایش تجربه جراحی نگاه میکنن. هدفشون این بیمارو از دست ندن

ان شاءالله سری بعد باردار شدی، با سونو NT داپلر بده و اگه نرمال بود ۲ ماه بعدشم تکرار کن که اگه خونرسانی مشکل داشت، باید انوکسا تزریق کنی

شما اگه وارد فاز زایمانم میشدی، احتمال افت ضربان وجود داشت

هر مادری قصد زایمان طبیعی داره، باید حتما ماه های اول سونو داپلر بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام رستا جان خوبید ؟ چند ماه پیش یه دکتر اطفال خوبی معرفی کرده بودید که میشد باهاشون اینترنتی ویزی ...

سلام عزیزم. خوبی؟ 

دکتر زهره کاوه منش(سامانه رِسا) 

دخترم یکسالشه تو آزمایشش انگار پرکاری تیروئید و کم خونی نشون داده، دکتر خوبی که تو این زمینه تخصص دا ...

عزیز... کی متوجه پرکاری تیروئیدش شدید؟  علائمی داشت؟ 

بازم خداروشکر کمکاری نیست! پرکاری راحت تر درمان میشه

شما باید دخترتو ببری تحت نظر فوق تخصص غدد کودکان.  

اینکه کدوم دکتر بهتره، دکتر رزاقی آذر عالی هستن که نوبتشون همیشه پره. سراغ دکتر خوب باش. ولی دکتر خوب لزوما یه پزشک معروف نیست

همه ی واکسنای روتینش رو زدید؟ 

2731
سلام به همه عزیزان. من قبل بارداری این تاپیک رو تا چند صفحه اول خوندم و از توصیه های خوبی  دوستان مخص ...

سلام عزیزم

اینکه دکتر شریفی برای ویبک چه میزان حامی و همراه شما باشن، رابطه ی مستقیمی با میزان آگاهی و مصمم بودن شما داره

بیمارستان بقیه الله اگه پزشکت بالا سرت بیاد خیلی خوبه

اجازه میدن؟ 

دوستان سلام اینجا عزیزی هست ک درگیر بیش فعالی بچه ش باشه و داروی شیمیایی مصرف کنه؟ میخوام بدونم در ...

سلام عزیزم. 

اولا دیگه واکسنای روتینشو تزریق نکن و مکمل شیمیایی نده

و بعد ببر تحت نظر طبیب سنتی حاذق

درمان اثربخش فقط در طب سنتی هست

طب جدید فقط ریتالین تجویز میکنن و مغز و کبد و قلب بچه رو نابود میکنن

2740
خانما من هفته ی ۱۱ هستم. ترشحاتم زرد رنگه بدون بو و خارش، دو سه دفعه هم لکه بینی داشتم، به نظرتون عف ...

سلام عزیزم.  اگه درد، سوزش و خارش نداری طبیعیه

به و سیب زیاد بخور

سلام گلم خوبی؟ بعد یکماه جواب میدم😅🤦‍♀️  آره خداروشکر ختنه تموم شد 😊 زردی پسرمم خوب شده ، ا ...

سلام عزیزم. خوبی؟ خداروشکر😁

ولی پسرت عفونت ادراری نداشت. آزمایششو که گذاشتی گفتم پسرت عفونت نداره یا خیییلی خفیفه

اون میزان باکتری و گلبول که نشون داده بود خییییلی ناچیز بود

حالا تجربه خواهرمو بگم... تست ادراری ازش گرفته بودن. عفونت خاصی نشون داده بود. دکترش گفته بود شیر خوب میخوره؟ گفته بود آره. خیلی

گفته بود بالا میاره؟ که گفته بود نه

دکتر گفته بود اگه این عفونتو داشت که الان کلیه هاش از کار افتاده بود و یه قطره شیرم جذب معده ش نمیشد. همه رو بالا میاورد!!! 

این باکتری از داعش واسه بچه ت خطرناکتر بود. برگه آزمایششو بنداز دور!!! 

خلاصه آزمایشگاها یا به عمد یا با کم توجهی، از این خطاها زیاد دارن

پزشک باید بالین رو هم در نظر بگیره

2706