2737
2739
عنوان

فک کنم کیسه اب بچم سوراخ شده بدبخت شدم۲۳هفتمه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 54 پست

نه ایشالا چیزی نیست منم ۲۱ هفته توهم زدم سوراخ شده چون یهو لباس زیرم خیس شد رفتم دستشویی شستم اومدم بیرون دوباره چند دقیقه بعدم شد 

میخواستم برم شبونه بیمارستان ولی چون حجم خیسی کم بود استراحت کردم و نرفتم مایعات هم زیاد مصرف کردم 

الان دو هفته گذشته دیگه هیچ اتفاقی نیفتاد قشنگ هم تکون میخوره

تروخدا راست میگی

عزیزم خیالت راحت کیسه اب نیست 

منم دقیقا اونجوری بودم گریه کنان تست انجام دادم خدارو سکر کیسه اب نبود 

توم ی تست آمینوشور بگیر ببر بیمارستان برا اطمینان خاطر خودت انجام بده 

پارگی کیسه اب که الکی نیست لباس زیرت خیس میشه؟؟

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیالت راحت کیسه اب نیست  منم دقیقا اونجوری بودم گریه کنان تست انجام دادم خدارو سکر کیسه ...

چجوری بودی ترو خدا توضیح بده

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨
2731
بچم‌همین الانشم از استرس من تکون میخوره‌ همش بمیرم براش

پس نگران نباش دراز بکش کیسه اب حتی اگه پارم بشه خودش بخواست خدا ترمیم میشه بدن مادر ترمیمش میکنه . تو بارداری بهتر مراقبتت بیشتر باشه.

نترس..بعدشم خانمایی که میگن کیسه اب زیاده..این خانم بیستو چندهفتس طبیعتن ابش کمتره.حتما برو زایشگاه خدایی نکرده کیسه اب نباشه خیالت راحت میشه فقط معاینه میگنن من۲۹هفته بودم یکم ابریزش داشتم ترسیدم رفتم زایشگاه گفت نه چون کمه کیسه اب نیست ولی خودم گفتم اشکال نداره معاینه کن خیالم راحت شه بعد که معاینه کرد کیسه ابم بود بچم ۲۹هفته ب دنیا اومد الان ۶سالشه😂

2740
چجوری بودی ترو خدا توضیح بده

مثلا میرفتم دشویی کارم ک تموم میشد فشار میدادم ازم اب میومد 

هر چند بار فشار میدادم ی مقدار میومد منم فک کردم کیسه ابم پاره شده

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
پس مشکلی نیست حساس شدی

پس این لعنتیا چی بودن ریختن گرم بودن بخدا دارم زار میزنم چیکار کنم از استرسم یچم چیزیش نشه؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثلا میرفتم دشویی کارم ک تموم میشد فشار میدادم ازم اب میومد  هر چند بار فشار میدادم ی مقدار می ...

واقعا؟؟؟منم‌ همینم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا؟؟؟منم‌ همینم

اره 

منم توهم پارگی کیسه اب گرفته بودم 

ولی برا اطمینان ی تست آمینو شور بگیر ببر بیمارستان انجام بده 

از داروخانه کیت آمینوشور  تست بزار  شبیه بی بی چک هست اسونه کمی گرونه ولی در مل بصرفه اس ...

میتونم خودم بزارم؟؟میگن خطرناکه خودت بزاری که؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره  منم توهم پارگی کیسه اب گرفته بودم  ولی برا اطمینان ی تست آمینو شور بگیر ببر بیمارست ...

خودم‌نمیشه انجام بدم؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706