2733
2734
عنوان

فک کنم کیسه اب بچم سوراخ شده بدبخت شدم۲۳هفتمه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 54 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس این لعنتیا چی بودن ریختن گرم بودن بخدا دارم زار میزنم چیکار کنم از استرسم یچم چیزیش نشه؟؟

خوب برو لیمارستااااان وای

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2731
خودم‌نمیشه انجام بدم؟؟

خودت انجام بده

این موقع شب نری بیمارستان ببخشید 4 تا دانشجو مامایی انگشتت نکن نمیشع

نمیخام بترسونمت ولی الان سیستم بیمارستان و اورژانس یه جوری بلا سر ادم میاره الکی مراجعه نکنی بنفعته

روش انجام تست :

1. ویال را تکان دهید تا اطمینان حاصل نمایید که حلال درون آن به انتهای ویال رفته است.
  2. سواب استریل را به میزان 5 تا 7 سانتی متر به مدت 1 دقیقه در واژن فرو ببرید. این آزمایش نیازی به معاینه با اسپکولوم ندارد.
  3. سواب را در ویال فرو برده و به مدت یک دقیقه آن را در حلال درون ویال بچرخانید.
  4. سپس سواب را خارج کرده و انتهای سفید رنگ نوار آزمایش (که با پیکان های جهت نما مشخص شده است) را درون ویال حاوی حلال فرو ببرید. در پی ظاهر شدن دو خط یا سپری شدن 10 دقیقه، نوار آزمایش را از حلال خارج کنید. اگر حلال داخل ویال در طول نوار آزمایش حرکت نکرد به ویال تلنگر میزنیم تا حلال در طول نوار آزمایش به حرکت درآید.

خودت انجام بده این موقع شب نری بیمارستان ببخشید 4 تا دانشجو مامایی انگشتت نکن نمیشع نمیخام بترسونم ...

فردا صبح برم متخصص؟؟

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨
فردا صبح برم متخصص؟؟

عزیزم خودت میدونی من واضح گفتم  متخصص رزیدنت ماما پرستار هرجا بری  تنها راه تشخیص نشتی کیسه اب در تمام بیمارستانهای ایران فقط فقط فقط همین کیت هست 

اگر منفی شد که هیچ اگر مثبت بشه نشتی داره و باید متخصص ببینتت

عزیزم خودت میدونی من واضح گفتم  متخصص رزیدنت ماما پرستار هرجا بری  تنها راه تشخیص نشتی کیس ...

سونو مشخص نمیکنه براساس کم شدن اب کیسه؟

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨