2737
2734
عنوان

دوستان من حس خوبی ب زن داداش ندارم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 83 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لابد چون دانشگاه آزاد میره روابط آزاد داره 😂

هم این هم اینکه یعنی تحصیلاتش ارزش نداره چون دولتی نخونده زیاد سطحش بالا نیست،کلاس نداره احتمالا برا همینه. کلا دختره رو نمی‌خوان بهونه میارن

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
درسته خب برادر منم پدرم خیلی بهش کمک میکنه یعنی از خونه تا ماشین هرچی بگین قرار پدرم فراهم کنه و خب ...

عزیزم شماهم ازدواج کنی بهت جهیزیه میدن و داداشت باید بگه زورم میاد بره تو حلقوم داماد؟!

2738
داداشتو دوست داری؟پس به انتخابش احترام بذار شما که نمیخوای باهاش زندگی کنی

شايد انتخاب يكي اين باشه كه خودش رو تو اتيش بسوزونه اينجا نبايد به خواستش اخترامرگذاشت بلكه بايد خودت رو به اتيش بزني تا اون رو نجات بدي حتي اگه دست خودت بسوزه 

درسته خب برادر منم پدرم خیلی بهش کمک میکنه یعنی از خونه تا ماشین هرچی بگین قرار پدرم فراهم کنه و خب ...

خب توام به اندازه نیاز هات خرج کن پدرت هم یکم کمک کنه بسه لازم نیس از شیر مرغ تا  ادمیزاد رو بابات بدع خودشون هم باید تلاش کنن تو زندگیشون من جات باشم برادرمو تشویق میکنم که حتما مشاوره قبل ازدواج برن از پدرم هم واسه خودم پول میگرفتم اصلا خودتو نادیده نگیر اینطوری حست به زن برادرت هم بهتر میشه الان فک میکنی حق تورو دارن به اون میدن 

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید
هم این هم اینکه یعنی تحصیلاتش ارزش نداره چون دولتی نخونده زیاد سطحش بالا نیست،کلاس نداره احتمالا برا ...

بدبختی یه رشته ای میخونه که میدونم علاقه ای نداره و تهش نمیرسه خب زوره تازه شهریه اون خانمم بدیم

2706