2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1680809 بازدید | 89745 پست
همون وقت که داپلر دادی، عکسشو گفتم بفرستی وقتی فرستادی، بهت گفتم خونرسانی نرمال نیست ولی نمیدونم چ ...

خب اگه میگفت سونو مشکل داره چه اتفاقی می‌افتاد که نگفتنش بهتر بوده؟ اصلا اگه نمی‌خواست بگه برای چی فرستاد سونو چون خودش نوشت گفت وزن بچه پایینه سونو بده ببینم مشکلی نباشه. اگه بخوام سزارین باشه چی؟ بازم داپلر لازمه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم اینکه دکتر شریفی برای ویبک چه میزان حامی و همراه شما باشن، رابطه ی مستقیمی با میزان آگاه ...

بله من خیلی وقته در مورد ویبک تحقیق میکردم و مصمم هستم

نمی‌دونم بقیه الله اجازه نمیدن یعنی پزشک بیاد؟! یعنی چی مگه میشه؟! چیزی شنیدید در موردش ؟ مگه اونا باید بگم پزشک بیاد یا نیاد.  من فقط یکبار به دکتر گفتم می‌خوام خودتون باشید گفت سعی میکنم همین .هنوز در مورد بیمارستان نگفتیم.

در مورد خاتم چیزی نمی‌دونید ؟ 

ببخشید یه سوال دیگه ، مقاومت شریانی رحمی برای ویبک خوب نیست ؟. برای زایمان طبیعی مشکل داره؟؟ 

آخه من بارداری اولم رفتم بیمارستان ، ترشح کیسه آب داشتم بستری شدم برای زایمان ، مقاومت شریانی داشتم (آسپرین و آنوکسا میزدم ) بعد گفتم بخاطر ضربان قلبش باید سزارین بشی .یعنی بخاطر مقاومت شریانی اونجوری شده؟

آخه اینبارم تو آنومالی اولین داپلر رو دادم که داشتم و شبی دوتا

آسپرین فقط میخورم . هنوز دوباره ندادم . میگم یعنی اینبارم احتمال همین مشکل هست ؟ 

گفته بودید داپلر مهمه برای این گفته بودید ؟

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم.  اولا دیگه واکسنای روتینشو تزریق نکن و مکمل شیمیایی نده و بعد ببر تحت نظر طبیب سن ...

رستا جون همه واکنساشو بدون تاخیر دریافت کرده متاسفانه.

ی سوال این همه مشکلاتی ک میگن در مورد این ک اگه درمان نشن گریبانشونو میگیرن راسته؟

2742

ی سوال دیگه هم دارم من داپلر ندادم و نمیدونم وضعیتم چطور بود ولی وقتی دخترم بدنیا اومد ۲۵۰۰ بود البته نمیدونم درست وزنشو گرفتن یا نه چون ۴ روزگی ک بهداشت بردمش ۲۸۰۰ بود خلاصه میخوام بگم ک وزنش پایین بود این جور بچه ها ک وزنگیری خوبی تو دوران جنینی ندارن بعدش جبران نمیشه وزنشون؟

دو ماهگی ۴۷۰۰ شد

واقعا گل مغربی نایاب شده؟؟ من دو سه ورق اضافه دارم اون موقع زیاد گرفتم اضاف اومد😬🤦‍♀️ اگه مشهد هست ...

منکه اصفهان‌ چندجا رفتم نداشتن

نمیدونم بقیه جاهاهم همینه با نه

تو دیوار بزار🤣🤣🤣🤣

2738
عزیز... کی متوجه پرکاری تیروئیدش شدید؟  علائمی داشت؟  بازم خداروشکر کمکاری نیست! پرکاری ر ...

تازه فهمیدیم، برای یه مساله دیگه برده بودیمش دکتر، که آزمایش نوشت دکتر، که فهمیدیم، البته هنوز جواب آزمایش رو نبردیم پیش دکترش

سلام عزیزم. خوبی؟ خداروشکر😁 ولی پسرت عفونت ادراری نداشت. آزمایششو که گذاشتی گفتم پسرت عفونت نداره ...

علیک سلام عزیزم ،الحمدالله خوبم

چی بگم🤕😬

از دکتر باید بنالیم یا آزمایشگاه😐😬😬 

سلام دوستان من مشهدم، چ دکترایی مشهد ویبک انجام میدن؟

سلام

اگر میخوای با خیال راحت ویبک کنی و اگه حتی خدایی نکرده سزارین شدی خیالت راحت باشه که دیگه واقعا چاره ای جز سزارین نبوده برو پیش دکتر آیتی.

احمدآباد میشینه روزای زوج هم نوبت میده. فقط هم نوبتش اینترنتی از طریق سایت خودشه. جستجو کنی برات میاره.

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
گل مغربی روبایدازچندهفتگی شروع کرد

از هفته ۳۷ به بعد میتونی شروع کنی. با کم شروع کن. شبی یه دونه از هفته ۳۸ شبی ۲ تا. اگر از ۴۰ گذشت ۳ تا هم میتونی بذاری. 

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2706