2737
2734
عنوان

بياين بگيد طرفم مشكل رواني داره بنظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 27 پست
چرا ميخواد نشون نده خوبيامو ؟؟ علت بيماريش چيه ؟ 

خوب خودشیفتست و خودخواه ولی خوب این خودشیفتگی رو بروز نمیده این جور خودشیفته ها محتاط هستن 

فقط به خودشون فکر میکنن و همیشه میخوان خودشون مطرح باشن 

اگرم از کسی تعریف کنن بر حسب منافعشونه یا اینکه اینقدر اون طرف روشون نفوذ داره یا نقطه ضعفشون رو میدونه که مجبوری ازش تعریف میکنن 

چه مزخرفه شخصیتش  حیف شما

بعد ما اول رابطمون درسي شروع شد و همو نديده بوديم جمع ميبشتيم همو و اون بيشتر بهم ميگفت تو من ٩٩ درصد ميگفتم شما

از وقتي همو ديديم و دوست شديم من گفتم تو ولي اون بيشتر از قبل جمع ميبنده 😐😐 تو هم ميگه بعضي وقتا

گفتم شايد علدت كرده اصلا گيج شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب خودشیفتست و خودخواه ولی خوب این خودشیفتگی رو بروز نمیده این جور خودشیفته ها محتاط هستن  فق ...

منظورم اينه بخاطر اينكه كسي بهش اهميت نداده اينجوري شده؟ چون فک نمیکنم کسی باهاش جدی دوست شده باشه قبلا.

حسادتم شاید داره

منظورم اينه بخاطر اينكه كسي بهش اهميت نداده اينجوري شده؟ چون فک نمیکنم کسی باهاش جدی دوست شده باشه ق ...

بعله ...مشکلات شخصیتی آدما تو سال های اولیه زندگیشون شکل میگیره .مخصوصا از جانب مادر اگر کم لطفی بهش شده باشه عقده ای میشه جوری که بعدا که کسی جدیش بگیره با خورد کردن شخصیت طرف مقابلش میخواد که ناراحتی های روحیش رو تخلیه بکنه شخصیت منتقد ایراد گیر و خودخواه دم دمی از همچین آدمایی به وجود میاد 

2728
بعله ...مشکلات شخصیتی آدما تو سال های اولیه زندگیشون شکل میگیره .مخصوصا از جانب مادر اگر کم لطفی بهش ...

واي آره

دقيقا من اولا يه بار گفتم مامانم ديگه اين ول نكرد هي ميگفت مامانم مامانم بعد نشون ميده كه خيلي خوبن باهم و با اينم همينطور

يجوريم هست انگار ازشون ميترسه و جرعت نه گفتن نداره

بعله گلم 

واااي نميدوني چيشد

ديشب يه استوري گزاشتم گفتم امسال ديگه به اهدافم ميرسم اومد گير داد هدفات چيه

گفتم خب يكيش درسم و مرتبط با اون 

گفت سه تا از هدفاتو بگو

گفتم درس و كار و آرامش و ازدواج

بعد بقيش تو تاپيك جديدمه ميشه بخونيش

2738
طبق چيزايي كه ديروز گفتم بگو اين چرا اينجوريه؟ چجور آدميه؟

همون چیزایی که گفتم این آدم خودخواه خودشیفته ...سرشار از عقده و کمبود هست ..

آدمی هست که به درد لای جرز میخوره ..واقعا ارزش دوستی نداره 

همون چیزایی که گفتم این آدم خودخواه خودشیفته ...سرشار از عقده و کمبود هست .. آدمی هست که به درد لای ...

تازه وقتي بهش ميگم درمورد آينده و اينا حساسيتمو فهميده ميخواد اذيتم كنه انگار اينجوري لذت ميبره

كسي تو عمرش آدم حسابش نكرده انگار