2733
2734
عنوان

انشاالله نترکه

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 20 پست
چه آدم خوبی بودن  با حرفتون موافقم هر ملیتی آدم خوب و بد داره  البته اینکه خیلی از افغان ...

بله کاملا با همه ی جملاتتون مواففقم هر چیزی حد و حدود و مدیریت میخواد

ولی اینکه صرفا به خاطر رنگ پوست ، ژن، سرزمین ، رنگ چشم و اندازه لب و دهان یکی رو بکوبونیم واقعا دل شکستنه اونم به طور وحشتناک

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونا خیلی احمق هستن همه ما بندهای خدا هستیم مگه اونا باید از افغان ها خوششون بیاد

کسی نگفت افغانها بدن

حداقل تاپیکی که من امشب دیدم مضمونش این نبود 

بلکه منظورشون این بود که ایران پر از افغانی شده. مهاجر همه جا هست اما همه کشورها افراد دارای تخصص خاص یا نخبه هارو پذیرش میکنن. اما افغانهای کشور ما هبچکدوم این ویژگیهارو ندارن همشون از قشر ضعیف جامعه هستن. ضمن اینکه این حجم بالا از افغانها میتونه باعث موارد بشدت بدی بشه...

در اینکه توشون ادم خوب هم ممکنه پیدا بشه هم شکی نیست

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
بعضیا مثل نژادپرستا رفتار میکنن. این آدمو ناراحت میکنه

آره درسته یه سریاشون رفتار بدی با ایرانیا داشتن 

ولی جمع بستن و رفتار نژاد پرستانه خیلی زشته 

فکر کن یه بچه چون افغانستانی هست تو مدرسه باهاش چنین برخوردی کنن از زندگی زدش میکنن 

خودمون جاش بزاریم قطعا اذیت میشیم 

2728
کسی نگفت افغانها بدن حداقل تاپیکی که من امشب دیدم مضمونش این نبود  بلکه منظورشون این بود که ا ...

بله درست میگید از این نظر که منابع نیست و اینا باشه آدم راحت تر کنار میاد ولی خیلیا کنار این بندگان خدا خیلی خودشونو بالا میدونن

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 
کسی نگفت افغانها بدن حداقل تاپیکی که من امشب دیدم مضمونش این نبود  بلکه منظورشون این بود که ا ...

آره درسته به نظر منم باید یکم کنترل کنن رو مهاجرتشون 

چون همینطور داره جمعیتشون تو کشورمون بیشتر میشه یه سری از فرهنگا و آداب مون هم فرق داره باهاشون 

ولی بعضی تاپیکا توهین کردن بهشون که اشتباهه این رفتار