2752
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچها مبشه بیاین تاپیکم لطفا خالهام چشمون زدن زندگیمون سیاه شد 😭😭💔

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

هیچ خیری نداره مطمان باش و ضرر هم دارن

اینو کسی داره میگه که توو این قضیه افتاد و درگیر اجنه شد و کلی بدبختی و تجربه داره ازش. 

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
هیچ خیری نداره مطمان باش و ضرر هم دارن اینو کسی داره میگه که توو این قضیه افتاد و درگیر اجنه شد و ک ...

یه سوال کسایی این کار رو انجام میدن مثلا مردم می‌رن پیششون برا این مسائل چه نوع شخصیت و زندگی دارم زندگی شخصی خودشون چطوره؟

2740
یه سوال کسایی این کار رو انجام میدن مثلا مردم می‌رن پیششون برا این مسائل چه نوع شخصیت و زندگی دارم ز ...

توهم قدرت دارن 

یه سریشون میدونن دارن مردمو بدبخت میکنن و یه سری شون گول خوردن

یعنی اولش شیاطین بهشون یه طوری وانمود کردن که اره تو خاص و برجسته ای و موهبت الهیه

دیدم همه ی اینا رو حتی یکیشون فک میکرد با ملائکه در ارتباطه و چقدر آدم خوبیه و ایشونم معتاد بود و هم زندگیی که داشت در کنارش یه همسر خیالی هم داشت

و کلا لنگ پول بود با اون سن و اون همه اخاذی

من هیچ دعانویسی ندیدم که حالش خوب باشع.

در کنار همه ی مشکلات زندگیشون ،خودشون درگیرن و انرژی بدی وارد هاله شون شده و دیگه معنی حال عادی و خوب رو به یاد نمیارن.

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care