2733
2734
تو دانشگاه دنبال پسر نباشین  اصلا جوش با اون چیزی ک فک میکنین واقعا فرق داره

جوش خیلی عذاب دهنده بود برام 

ترم اول یهو بلند گفتم زنگ بعد چی داریم  بقیه خندیدن😁

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسرای دولتی بهترن یا ازاد؟🤐

اگه دنبال پسری که برو وایستا سر خیابونتون

دانشگاه و همه جارو امثال شماها به گند کشیدن 

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
من سال ۹۶ رفتم برای استخدام یه جای دولتی ، کسانی که مدارک دانشگاه آزاد و دانشگاه علمی کاربردی داشتن ...

نه کی میگه 🤔

آزاد رو قبول دارن 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
اگه دنبال پسری که برو وایستا سر خیابونتون دانشگاه و همه جارو امثال شماها به گند کشیدن 

اطرافیای تورو که دانشگاهو به گند میکشن نمیشناسم لابد زیاد دیدی ولی اینقدر بدبخت نشدم که ی غریبه بهم تهمت بزنه و حرفش مفتش برام اثری داشته باشه 

من سال ۹۶ رفتم برای استخدام یه جای دولتی ، کسانی که مدارک دانشگاه آزاد و دانشگاه علمی کاربردی داشتن ...

میشه از آزاد دکترا گرفت؟ مثلا لیسانسو یکی آزاد بخونه ارشد میتونه آزاد بره یا حتما باید دولتی قبول شه؟

2706