1075

عصبی بودن همسر در دوران عقد

نام ارسال کننده محرمانه می باشد 37 بازدید 1 تبادل تجربه

سلام . من یک سال و چند ماهه که عقد هستم مشکلی که دارم اینه که چندبار پیش اومده رفتیم خونه خانواده همسرم و همسرم با پدرش یا بیشتر مادرش خیلی دعوا کرده یعنی گیر میده به یه چیزی و بیخیال نمیشه شاید چیزهای خیلی ساده مثلا سر یه غذا چرا ریختی توی فلان ظرف ولی در برخورد با من خیلی ندیدم اما خب گاهی که بحث داریم خیلی به چیزهای کوچیک گیر میده و اصل موضوعه بحثو گم میکنه این خیلی نگران میکنه که نکنه در آینده با منم همینطور باشه اصلا حاضر نیست مشاوره بیاد و من واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم گاهی میترسم از اینکه عروسی کنم و این رفتارهاشو بیشتر ببینم 

اطلاعات تکمیلی

جنسیت زن وضعیت تاهل متاهل
پاسخ مشاور

مشاور و مدیر کلینیک نی نی سایت

سلام
اگر این تاکید بر روی جزییات در مسایل مختلف مثل کار، یا ارتباط با دیگران دیده شود. یا فرد روی چیدمان وسایل، نحوه نشستن و تاکید زیاد روی تمیزی، یا حتی جمع آوری کلکسیون از وسایل خاص هم رفتار هایی را بروز می دهد.
یا روی نظم و ترتیب و وقت و زمان هم تاکید دارد. حتما بایستی در مورد ادامه رابطه و ورود به مرحله جدی تر تصمیم گیری مجدد انجام دهید. اگرچه حتما بروز بحث ها و تاکید روی جزییات در هنگام مشاجره در بلند مدت مشکلاتی را برای شما به همراه خواهد داشت. همینطور اصلا بعید نیست و بهتر بگم با احتمال خیلی زیاد در زندگی مشترک نیز ایشان حتما روز یبا شما هم مانند پدر و مادر خود بر سر مسایل خیلی جزیی از نظر شما و مهم از نظر خودشان وارد این فضا خواهند شد.
حتما پیشنهاد می کنم در ابتدا بصورت شخصی و در ادامه به عنوان شرط ورود به مرحله بعدی مشاوره حضوری را در برنامه خود قرار دهید.
شاد و پیروز باشید.

تجربه شما

login captcha

سلام خدمت آقای علیرضا صدیق منش. در ارتباط با سوال قبلیم خواستم بگم من قبلا با همسرم مشاوره رفتیم و هر کدوم تستی رو انجام دادیم ولی مشاور گفتن که ایشون تستو پیچونده و فقط درصد دروغگوییش بالا هست و گفت نمیتونه تشخیص دیگه ای بده.

و ایشون وسواس روی مساله خاصی نداره و تا بحال ندیدم فقط در بحث به حاشیه توجه میکنه و تند برخورد میکنه و نسبت به مسائل خیلی بدبینه مخصوصا در ارتباط با خانواده من ، خود من. مثلا اگر وسیله ای برای خونه بگیریم حتما ایراد میگیره و ادعا داره که بهترشو میتونست واسمون بگیره اما اگر همون وسیله رو خانواده یا اقوام خودش بگیره خیلی تعریف میکنه که من سر این مسئله خیلی باهاش بحث کردم