2777
2789

از ظهر باهام قهر کرده و کلی اشکمو در آورد توی عکس گفته پول ندارم پول داره اما دلش میخاد بیرون میره ۵ الی ۶ میلیونی تو جیبش پول باشه اما من نمیخام من میگم همه چی از خونه برمیدارم فقط بریم بیرون یکم حال و هوامون عوض بشه اما دلش میخاد بره بیرون خرج کنه فقط 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
☠زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه ، تو قوی تر شوـ٨ـﮩـ۸ـﮩ♡ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ️ در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت❤🤞🏻

ن چیز  بدی نگفتی

از حدو مرزایی که دارین کوتاه نیاید کسی که واستون ارزش قائل باشه بهش احترام میزاره....                                                                   حرفی..؟! سخنی...؟! پیامی..؟! جواب میدم    https://abzarek.ir/service-p/msg/1167349           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشخصه حال و حوصله بیرون رو نداره

نه بد حرف نزدی 

شده تا به حال از دوست داشتن کسی به گریه بیافتید؟تصور کن در حالی که از خواب وحشتناکی پریده ای و در تخت این پهلو به آن پهلو میشوی تا خواب دوباره به سراغت بیاید، به این فکر میکنی که چقدر دوستش داری. چقدر بی اندازه و آرام دوستش داری. چقدر لبریزی. چقدر دچاری. چقدر شاد و دیوانه ای از دوست داشتنش؛ از داشتنش و بعد به گریه می افتی. هق هق نیست. چند قطره اشک، لغزان و رقصان از گوشه چشمت می افتند پایین. همین. گریه از دوست داشتن کسی این شکلی‌ست..

تودوران عقدین؟یاخونه ی خودتونین؟

از صدای گذر آب چنان میفهمم تندتر از آب روان عمرگران میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آرزویم اینست آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست💚🙃😍
عزیزم پول دارع؟ با جیب خالی سخته واسه مرد بیرون رفتن

میدونم بخدا بابای خودمم همین جوریه اما دارم میبینم پول داره اما دلش میخاد پولش زیاد باشع کلی خرج کنه میخاد مثلا سنگ تموم بزاره امت من نمیخام اینجوری دلم میخاد یه املت شده مثلا بریم بیرون حال و هوامون عوض بشه همه چی ک ب خورد  وخوراک ک نیس🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
☠زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه ، تو قوی تر شوـ٨ـﮩـ۸ـﮩ♡ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ️ در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت❤🤞🏻
تودوران عقدین؟یاخونه ی خودتونین؟

عقدیم یک ماه دیگ یکسال میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا که فقط دلشون میخاد بخابن😂😂😂شوهر منم همینه

۲۴ساعت آتش نشانیه اونجا خوابه خونه هم ک میاد کلا تو اتاقشه بزور باید بکشم ببرمش بیرون وقتی هم بره بیرون دلش نمیخاد بیاد خونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره خیلی بد صحبت کردی یه معذرت خواهی بکن قبول نکرد التماس کن😐

🤣🤣🤣🤣🤣چشم حتما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم بخدا بابای خودمم همین جوریه اما دارم میبینم پول داره اما دلش میخاد پولش زیاد باشع کلی خرج کنه ...

حق با شماست 

گاهی به دور زدن هم می‌تونه حال آدم رو خوب کنی 

پس چرا از خودمون دریغ کنیم همین چیزای کوچیک رو 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2801