2410
2553

از ظهر باهام قهر کرده و کلی اشکمو در آورد توی عکس گفته پول ندارم پول داره اما دلش میخاد بیرون میره ۵ الی ۶ میلیونی تو جیبش پول باشه اما من نمیخام من میگم همه چی از خونه برمیدارم فقط بریم بیرون یکم حال و هوامون عوض بشه اما دلش میخاد بره بیرون خرج کنه فقط 

☠زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه ، تو قوی تر شوـ٨ـﮩـ۸ـﮩ♡ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ️ 

ن چیز  بدی نگفتی

از حدو مرزایی که دارین کوتاه نیاید کسی که واستون ارزش قائل باشه بهش احترام میزاره....                                                                   حرفی..؟! سخنی...؟! پیامی..؟! جواب میدم    https://abzarek.ir/service-p/msg/1167349           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مشخصه حال و حوصله بیرون رو نداره

نه بد حرف نزدی 

تو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی💕 ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.
2456
2714

تودوران عقدین؟یاخونه ی خودتونین؟

از صدای گذر آب چنان میفهمم تندتر از آب روان عمرگران میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آرزویم اینست آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست💚🙃😍
عزیزم پول دارع؟ با جیب خالی سخته واسه مرد بیرون رفتن

میدونم بخدا بابای خودمم همین جوریه اما دارم میبینم پول داره اما دلش میخاد پولش زیاد باشع کلی خرج کنه میخاد مثلا سنگ تموم بزاره امت من نمیخام اینجوری دلم میخاد یه املت شده مثلا بریم بیرون حال و هوامون عوض بشه همه چی ک ب خورد  وخوراک ک نیس🥺

مردا که فقط دلشون میخاد بخابن😂😂😂شوهر منم همینه

۲۴ساعت آتش نشانیه اونجا خوابه خونه هم ک میاد کلا تو اتاقشه بزور باید بکشم ببرمش بیرون وقتی هم بره بیرون دلش نمیخاد بیاد خونه

میدونم بخدا بابای خودمم همین جوریه اما دارم میبینم پول داره اما دلش میخاد پولش زیاد باشع کلی خرج کنه ...

حق با شماست 

گاهی به دور زدن هم می‌تونه حال آدم رو خوب کنی 

پس چرا از خودمون دریغ کنیم همین چیزای کوچیک رو 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706