2737
2734
عنوان

به نظرتون من با شوهرم بد صحبت کردم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 36 پست
حق با شماست  گاهی به دور زدن هم می‌تونه حال آدم رو خوب کنی  پس چرا از خودمون دریغ کنیم ه ...

اره دیگه منم تمام حرفم همینه 🥺اما اون ناراحت شده و قهر کرده باهام

☠زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه ، تو قوی تر شوـ٨ـﮩـ۸ـﮩ♡ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عقدیم یک ماه دیگ یکسال میشه

منم یه ساله عقدم..واقعامشکلات زیاده تودوران عقد

از صدای گذر آب چنان میفهمم تندتر از آب روان عمرگران میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آرزویم اینست آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست💚🙃😍
منم یه ساله عقدم..واقعامشکلات زیاده تودوران عقد

شوهر من خیلی حساسه یعنی یه حرف میزنم سریع ناراحت میشه و فک میکنه بهش تیکه انداختم 

2728
شوهر من خیلی حساسه یعنی یه حرف میزنم سریع ناراحت میشه و فک میکنه بهش تیکه انداختم 

برامنم حساسه عصبیه زودقهرمیکنه وقهراشم طول میده انتظارم داره من برم آشتی کنم..الان۱۵روزم هست قهره آقا

از صدای گذر آب چنان میفهمم تندتر از آب روان عمرگران میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آرزویم اینست آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست💚🙃😍
برامنم حساسه عصبیه زودقهرمیکنه وقهراشم طول میده انتظارم داره من برم آشتی کنم..الان۱۵روزم هست قهره آق ...

ما قهرامون بیشتر از ۲۴ساعت طول بکشه فشارم میوفته میرم زیر سروم دیگه وقتی میفهمه رفتم بیمارستان میاد آشتی میکنه خودش🤣🤣

ما قهرامون بیشتر از ۲۴ساعت طول بکشه فشارم میوفته میرم زیر سروم دیگه وقتی میفهمه رفتم بیمارستان میاد ...

بازخوبه اون😂من نه زیرسرم نمیرم دوس دارم برم ولی نمیدم☹دوس دارم یه بارکه قهره یه چیزیم بشه برم بیمارستان بهش خبربدن

2740
بازخوبه اون😂من نه زیرسرم نمیرم دوس دارم برم ولی نمیدم☹دوس دارم یه بارکه قهره یه چیزیم بشه برم بیمار ...

من خودم از سروم متنفرم فشارم تا ۶میاد حالم خیلی بد میشه بابامم طفلی منو میبره هر دفعه بیمارستان 

بازخوبه اون😂من نه زیرسرم نمیرم دوس دارم برم ولی نمیدم☹دوس دارم یه بارکه قهره یه چیزیم بشه برم بیمار ...

مبخای سکته کنه دور از جون 🤣🤣🤣

من خودم از سروم متنفرم فشارم تا ۶میاد حالم خیلی بد میشه بابامم طفلی منو میبره هر دفعه بیمارستان  ...

خخ الهی

مبخای سکته کنه دور از جون 🤣🤣🤣

ن سکته که نه خدانکنه ولی خب دوس دارم دیگه😂

ن سکته که نه خدانکنه ولی خب دوس دارم دیگه😂

اره همه خانوم دلشون میخاد از این کارا بکنن🤣🤣🤣خودمن یکیش

اره همه خانوم دلشون میخاد از این کارا بکنن🤣🤣🤣خودمن یکیش

😂😂

2706