2733
2739
عنوان

به نظرتون من با شوهرم بد صحبت کردم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 36 پست
اینقدر خوبه ک نگو🤣🤣 خودشو کلی فوش میده ک به خاطر اون من حالم بد میشه 🤣🤣

اخ اخ اره دقیقابراهمین میگم وای لامصب حالم درحدبیمارستان بدنمیشه🤦‍♀️😂😂بخداحالم الان داغونه هاولی خب کونمییینه که

از صدای گذر آب چنان میفهمم تندتر از آب روان عمرگران میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آرزویم اینست آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست💚🙃😍
اخ اخ اره دقیقابراهمین میگم وای لامصب حالم درحدبیمارستان بدنمیشه🤦‍♀️😂😂بخداحالم الان داغونه هاولی ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣قره قروت زیاد بخور افت فشار پیدا میکنی(خدایا منو ببخش)😅😅😅

☠زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه ، تو قوی تر شوـ٨ـﮩـ۸ـﮩ♡ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤣🤣🤣🤣🤣🤣قره قروت زیاد بخور افت فشار پیدا میکنی(خدایا منو ببخش)😅😅😅

ن هیج جوره حالم بدنمیشع میدونم...ببخشیداولی من ازوقتی یادم میادحتی حالت تهوع هم نداشتم فقط بچگیام چن باربوده

از صدای گذر آب چنان میفهمم تندتر از آب روان عمرگران میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آرزویم اینست آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست💚🙃😍
ن هیج جوره حالم بدنمیشع میدونم...ببخشیداولی من ازوقتی یادم میادحتی حالت تهوع هم نداشتم فقط بچگیام چن ...

😅🤣🤣🤣🤣راه حل های دیگه خطر ناک پیشنهاد نمیدم

☠زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه ، تو قوی تر شوـ٨ـﮩـ۸ـﮩ♡ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ️ 
2728
😅🤣🤣🤣🤣راه حل های دیگه خطر ناک پیشنهاد نمیدم

عه اگه داری بده😃

نه بابا من غلط بکنم خطر ناکه اونا همچین کاری نمیکنم 

خخ