2737
2739
یعنی کیست آندومتریوز دارین؟چند سانته؟

۱۵ م . ولی روده رو درگیر کرده که نمیشه ولش کرد حتما باید درمان میکردم . خودم بین جراحی و قرص و ایودی .سومی رو انتخاب کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۱۵ م . ولی روده رو درگیر کرده که نمیشه ولش کرد حتما باید درمان میکردم . خودم بین جراحی و قرص و ایودی ...

15میل خیلی کوچیک نیست؟منم تازه سونو دادم گفت تو تخمدان راستم یه کیست مشکوک به اندومتریوما 34*30میلی ..خیلی ناراحتشم ..خطرناکه؟

۱۵ م . ولی روده رو درگیر کرده که نمیشه ولش کرد حتما باید درمان میکردم . خودم بین جراحی و قرص و ایودی ...

پیح بارداری فلورا رو فالو کن خیلیا درمان شدن. .

حذف قند و شکر حذف نام سفید. و ماکارونی  ورزش و تحرک  این پیج رو فالو کن و هایلایت ها رو ببین

من مامان  دو تا  فرشته  ام .دخترم  هلن  و  پسرم کارن.... معجزه  های خدا  تو  زندگی  ایم..خدایا  ممنونم
15میل خیلی کوچیک نیست؟منم تازه سونو دادم گفت تو تخمدان راستم یه کیست مشکوک به اندومتریوما 34*30میلی ...

حتی هییییچی نشونه هم نداشتم ..نه درد دارم نه پریودی دردناک ..حتی به وقتم میشم

15میل خیلی کوچیک نیست؟منم تازه سونو دادم گفت تو تخمدان راستم یه کیست مشکوک به اندومتریوما 34*30میلی ...

حتما پیگیر درمان باش مخصوصا اگه قصد بارداری داری . وقتی روده رو درگیر کنه هر چند کوچیک باید درمان بشه . یکی از بهترین  اساتید بهم پیشنهاد اورژانسی جراحی برداشت روده داد. 

2740
حتما پیگیر درمان باش مخصوصا اگه قصد بارداری داری . وقتی روده رو درگیر کنه هر چند کوچیک باید درمان بش ...

اتفاقا اقدام برای بارداری هستم که دیدم چند ماه گذشته و باردار نشدم درخواست سونو دادم که اینو گفت

دیروز گذاشتم دعا میکنم به بدنم سازگار باشه . نخوام برم دنبال رشهای دیگه درمان

عه پس تازه گذاشتی مبارکه

یه هفته ای خیای مراعات کن انشالله به خونریزی نمیفتی بهت میسازه هم مشکلت حل میشه هم از نظر ربطه جنسی خیلی خیلی بهتره و مطمئن باش رابطه خیلی شیرین تر و از نظر روحی جفتتون راضی میشین

عه پس تازه گذاشتی مبارکه یه هفته ای خیای مراعات کن انشالله به خونریزی نمیفتی بهت میسازه هم مشکلت حل ...

مرسی عزیزم . اتفاقا سالها جلوگیری سفت و سخت و پراسترسی داشتم الان دیگه خیالم راحته . دکترم بک هفته استراحت داده . منم موقع کارگذاری خیلی درد کشیدم شما هم همینجور بودی؟

2706