2733
2734
مرسی عزیزم . اتفاقا سالها جلوگیری سفت و سخت و پراسترسی داشتم الان دیگه خیالم راحته . دکترم بک هفته ا ...

هرچند دکتر اینارو بهت گفته

ولی ی هفته رابطه نباید داشته باشی

بار سنگین بلند نکن تو حمام 4 زانو نمون مثلا یه چیزی بشوری

منم بار اول که سال 89 بود گذاشتم اصلااااا درد نداشتم نفهمیدم گذاشت گفت پاشو تمومه 

10 سال بعد مهر پارسال رفتم باز بزارم یعنی مرگ رو دیدم و فشارم افتاد بس که درد داشتم موقع گذاشتنش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هرچند دکتر اینارو بهت گفته ولی ی هفته رابطه نباید داشته باشی بار سنگین بلند نکن تو حمام 4 زانو نمو ...

چرا دردش فرق میکنه یعنی دست دکترا فرق داره . این بنده خدا فلوشیپ هم بود و با تجربه خودش قبلش گفت درد داره . یعنی تسپاکلوم رو که گذاشت زیر شکمم داشت از هم باز میشد 

چرا دردش فرق میکنه یعنی دست دکترا فرق داره . این بنده خدا فلوشیپ هم بود و با تجربه خودش قبلش گفت درد ...

منم واقعا نفهمیدم چرا

فقط دکترم گفت رحمت خیلی کوچیکه و سوزنی شده یه دو سه تا طبیعی بیار تا بازتر شه  

2731
منم واقعا نفهمیدم چرا فقط دکترم گفت رحمت خیلی کوچیکه و سوزنی شده یه دو سه تا طبیعی بیار تا بازتر شه ...

منم تا حالا دهانه رحمم باز نشده بود چون دوتا سز داشتم . این دهانه که باز شد انگار زیر شکمم چنگ میزدن

من که فشارم افتاد دکتر بیسکویت قندی بهم داد گفت یه ربع بشین بعد برو  ووی خیلی بد بود

یه آب هم گیر من نیومد تنها ۵ طبقه رفتم پایین فقط زنگ زدم شوهرم م اومد دستم گرف تا ماشین برد ولی از یک ساعت بعد دیگه درد نداشتم 

سلام  شما از آی یو دی راضی هستین عوارض نداشته براتون ؟؟؟بعد گذاشتن خونریزی داشتین یا نه؟؟؟

سلام بد نیست مجبورم تحملش کنم . سه چهار ماه دایم لک بینی داشتم . الانم خونریزی ماهانه خیلی کم شده . مقداری جوش صورت و ریزش ابرو و مو هم دارم 

2706