2733
2734
عنوان

دوستای همسرم پیش همسرم مسخرم میکنن

514 بازدید | 25 پست

به امید سلامتی و خوشی واسه همتون

من و همسرم ۲سالیه ازدواج کردیم و همسرم چنتا دوست داره که حدود ده سال بیشتره مغازه هاشون کنار همدیگست و همیشه باهمن

یه چند باری که این دوستاش اومدن و ما رفتیم دوستاش وقتی من نیستم پیش همسرم مسخرم میکنن و به قول خودشون شوخی دارن با همدیگه 

منم چند باری پیش خودشون گله کردم که این چه رفتاریه

ولی یکی از دوستاش که میدونه تنها دوست همسرم هستش که من ازش بدم میاد ول کن نیست و مسخرم میکنه و همسرمم حرفشو به شوخی میگیره و میخنده و به منم میگه تو جنبه نداری و همسرای دیگه دوستامم باهاشون شوخی میکنیم و اونا همش میگن اختیار داری داداش و میخندن

حتی احساس میکنم چون اون مسخرم میکنه من به چشم شوهرم زشتم و همسرم فک میکنه دوستش حرف حق میزنه

من این وسط موندم چ جوابی به این دوستش بدم که دهنش سرویس بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

به دوستش جواب نده،،بزن تو دهن شوهر بی عرضه ات که بفهمه نباید اجازه بده کسی زنشو مسخره کنه

من حتی اگه یه بچه کوچیک بخاد مسخرم کنه شوهرم  قیامت ب پا میکنه،،عروس خواهرش به شوخی بهم گفت دماغ قشنگ شوهرم رفت چنان بلایی سرشون اورد که به چه حقی دماغ زنمو مسخره کردی حتی میخاست بزنه توگوشش از اون به بعدم سه ساله با خانواده خاهرش قهره

2706