2752
2734
عنوان

دوستای همسرم پیش همسرم مسخرم میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 25 پست

گله هم نکن پیش دوستاش و از دوستاش کاملااااااا باهاشون بد برخورد کن( منظورم این نیست دعوا کنی یعنی جدی باش و محل نذار و سلام هم نده حتی و اصلا نرو خودت و کم کم نذار شوهرت هم بره)

چرا وقتی داریم بهترین روزهای زندگیمونو میگذرونیم، نمیدونیم اون روزها بعدا قراره انقدر دست‌نیافتنی بشن…

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چ پر رووووو ،کاش در برابر من قرار میگرفت تا دهنشو ب ۷۰ روش سامورایی پاره پوره کنم 😕شوهرت چرا مثل سیب زمینی این اجازه رو ب دوستاش میده تا مسخره ت کنن ،چ شوخی چ کشکی ،شوخی باید جوری باشه احترام دیگری زیر سوال نره و شخصیتش خدشه دار نشه 

"برای هم خوب بخواهیم...  

چقدر بده همسر آدم پشتش در نیاد و اجازه بده بقیه به خانومش بخندن...

شماهم قطعا زیبا هستی عزیزم. همسرت قدرتورو نمیدونه

نزار اعتماد به نفست خراب بشه

بخاطر دل خودتم که شده به خودت برس و همیشه لبخند به لبت داشته باش.ظاهرتو حفظ کن نزار بفهمن ازشون ناراحت میشی چون بیشتر دستت میندازن. بزار اون مزخرفا هرچی میخوان بگن.

بسیار سخن بود ؛ نگفتیم و گذشتیم ...
ن به ابن شوریه شوری!ن به اون به اون بی نمکی😐

بخدا بی شوخی میگم،،البته این جریانو من بهش نگفتما،اون موقع عقد بودیم پیش خاهر مجردش اینجور بهم گفت منم خیلی ناراحت شدم از حرفش و گریه کردم ولی گفتم نمیخاد به شوهرم بگین که بره ناراحتی پیش بیاره ولش کنین،،تقریبا پنج شش ماه بعدش بود از خواهرش شنیده بود از من پرسید منم گفتم اره این حرفو زده بخاطر همین خیلی قاطی کرد گفته بودن شوخی کرده باهاش گفته بود از این شوخیا کسی حق نداره بکنه

ولی لطفا توهم‌چندتا تیکه درست حسابی آماده داشته باش

ازقبل بشین فک‌کن که چی بگی و تمرین کن

سر موقش توهم با لبخند تیکه رو بنداز جلو بقیه که قشنگ آب شه

من یبار این کارو کردم طرف دیگه خودشو جمع کرد

بسیار سخن بود ؛ نگفتیم و گذشتیم ...
میشه بگید چه نوع شوخی میکنن؟ و این‌که حساسیت نشون‌نده

مثلا بهش میگن زنت دماغش بزرگه

یا مثلا به دوستش زنگ زد و با شوخی گفتش امروز دلم میخاد بیام پیش تو چایی بخورم نه پیش همسرم( مثلا باشوخی میخاس بهش بگه که توام زنمی) دوستشم گفت حق داری خب والا من از زنت خوشگلترم

مثلا بهش میگن زنت دماغش بزرگه یا مثلا به دوستش زنگ زد و با شوخی گفتش امروز دلم میخاد بیام پیش تو چا ...

عزیزم یک مدت حرف که میزنن نه بخند نه عکس العمل نشون‌بده 

وقتی اینا اومدن به همسرت بگو کار داری میخای بری بیرون هیچ سرویسی نده بهشون

مرگ دلم را شاد میکند.... باید تمام کنم  امید را ؛ زندگی آنی نبود که میخواستیم

خواهشن نظراتون با احترام باشه

آدم اینجا یه راهکار میخاد بیشتر تحقیر میشه تا از تو زندگیش

اینجا نیستیم که به طرف مقابل بفهمونیم که چقد بدبخته

اینجا میایم که از تجارب هم لذت ببریم و استفاده کنیم