2733
2734
عنوان

نماز قضا زیاد دارین مثل من؟چقدرش رو خوندین؟میشه کمک فکری بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 83 پست
عزيزم تا فرصت داری بخون  نماز به من توی سخت ترین شرایط کمکم کرد آنژیوکت روی دستم بود می خواست ...

عزیزم چقدر خوب توفیق ندارم دعام کنید منم بتونم بخونم به کمک یکی از کاربران اسمش آنالیزا هست چهل روز خوندم سر وقت  باز ول کردم تو یک تاپیک مخالفش کامنت گذاشتم دلخور شد از من روم نمیشه ازش کمک بخوام خیلی خوب باعث شد شروع کنم با اراده خودم 

الان اراده ندارم دنبال بهانه هستم 

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣
عزیزم، حفظ قرآن خیلی خوبه، عالیه، ولی مستحبه. نماز واجبه. نمیشه واجبات رو کنار بذاریم به خاطر مستحب ...

من عضو نیستم جایی.جز همین جا.کلی وقت کمی دارم .همین که وقت میزارین برای نوشتن پاسخ عام خودش بزرگترین و برای من ارزشمنده.هر۳ با هم.نماز قضا روزه قضا.حفظ قرآن

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صبح ها میتونین زود بیدار بشین برای نماز یا برای بیدار شدن مشکل دارین؟

بخوام میتونم شب ها تا صبح پشت سیستم هستم بیدارم 

چون اون مدت که می‌خوندم سر وقت بود 

عزیزم چقدر خوب توفیق ندارم دعام کنید منم بتونم بخونم به کمک یکی از کاربران اسمش آنالیزا هست چهل روز ...

بهانه از شیطان.

توی مستند صوتی شنود شیطان رو توصیف کرده توی اینترنت بزنید میاره

مستند صوتی شنود تقاص ۳دقیقه درقیامت این ۳تا کتاب و بخونید زندگیتون زیرو رو میشه.توی شلمچه که رفته ...

ممنون گلم سرچ بزنم ببینم حوصلم میشه بخونم باعث نماز خون شدنم بشه دعای خیرتون میکنم

ممنون گلم سرچ بزنم ببینم حوصلم میشه بخونم باعث نماز خون شدنم بشه دعای خیرتون میکنم

من الان میرم آماده بشم برای نماز.

۵تا مغرب و عشا بخونم.بعدش اینجا پست بزارم که با موفقیت انجام شد انشاالله.ذخیره کنیم این تاپینک رو کاش🌱💚

من الان میرم آماده بشم برای نماز. ۵تا مغرب و عشا بخونم.بعدش اینجا پست بزارم که با موفقیت انجام شد ا ...

انشالله قبول باشه التماس دعا 💚 

عزیزم چقدر خوب توفیق ندارم دعام کنید منم بتونم بخونم به کمک یکی از کاربران اسمش آنالیزا هست چهل روز ...

چشم حتما عزیزم دعات می کنم 

اسمت رو میشه بدونم

اگر میشه در خواست رو قبول کن 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

می خوای من با آنالیزا حرف بزنم؟ 

البته قصد دخالت ندارم 

می خوام کمک کنم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

با کمک اون کاربر، چجوری نماز میخوندین؟ یعنی ایشون به شما یادآوری میکردن؟

لطفاً یک صلوات بفرستین برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)
می خوای من با آنالیزا حرف بزنم؟  البته قصد دخالت ندارم  می خوام کمک کنم

شما ایشونو می‌شناسید؟ بله حتما اگر براتون مشکلی نباشه 

خوشحال میشم بهم کمک بدین چون خیلی خوب نسبت به اخلاقم راهنماییم کرد و با روش خودم تشویقم کرد یطوری که خودم هیجان داشتم برای نماز خوندن و حتی سر ساعت 

خیلی ممنونم عزیزم اسمم سحر هست  حتماً

خواهش میکنم عزیزم ❤️ 

ممنون 

با کمک اون کاربر، چجوری نماز میخوندین؟ یعنی ایشون به شما یادآوری میکردن؟

در خصوصی زیاد باهام صحبت کرد و سوالات مختلف از من پرسید که نسبت به روحیه و اخلاقم بهم می‌گفت که چیکار کنم 

از من گزارش می‌خواست مدتی و مطالب خوب برام می‌فرستاد 

مشوق خوبی بود 

2706