2733
2734
عنوان

چرا خانومای نی نی سایت اینجورین😐

274 بازدید | 34 پست

چرا اکثرا غر غرو بدخلق و ضد خانواده شوهرین چتونه واقعا؟؟ تاپیک میزنن شوهره رو نابود میکنن میری میخونی میبینی اع خانومه مقصره که 🙃 فقط دنبال دعوایین هاااا😑 چن روز پیش یکی خوندم عروسه به تریش قباش برخورده بود که رفتم خونه مادر شوهرم گفته برو چایی واسه مهمونا بریز یعنییییی خاک تو سر همچین زنایی واسه شوهر داریشون آقا عرضه ندارین ازدواج نکنین زندگی پسر مردمم تباه نکنین

(((:

رلکس رلکس رلکس تر

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همیشه میگم که وقتی نمیتونید قبول کنید که بعد از ازدواج شرایط فرق میکنه ازدواج نکنید  

البته اکثرا مشکل اینه که سلام مادرشوهرم به منظور بد میگیرن

خودشون‌واسه خودشون سناریو میچینن

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
2728

آخه ی چایی ریختن فلجشون میکنه😂

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
2740

شما ازدواج کن ببینیم چه گلی به سر شوهرت می زنی 

همه اولش از این حرفا می زنن ولی در عمل میشی عین همین خانمهای نی نی سایت 

شمام ناراحتی به جای توهین کردن، تاپیکای اینجا رو نخون 

اگه بد و بدخلقن خب نخون و از اینجا برو 

حققققققق... میاین بابت یه چیزای مزخرفی از خانواده شوهر رو فحش میدن که مثلا اگه یه همسایه یا هر کس دیگه اون کار یا اون حرف رو زده بود اصلا آب از آب هم تکون نمی خورد ولی حالا چون خانواده شوهره خونش حلاله.. چشونه واقعا؟؟؟ جو سمی که میگن ینی همین 

بابا ب خدا آدم با مادر خودشم بحثش میشه....اصن مهم نیس اینا.....از طرفی مرد زن میگیره آرامش داشته باشه زنم همینطور شوهر میکنه که ارامش داشته باشه چرا بلای جون هم میشین ....اقا شوهره خسته اس مثلا یه چی میگه خانوم عزیز بانوی قشنگ شما جوابشو ندی نمیمیری ک حناق نمیگیری ک‌...محبت محبت میارع عشق بدین عشق بگیرین

2706