2733
2739
عنوان

از دیشب تاحالا هنوز جواب این چالش پیدا نشده😑

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 48 پست

اسی اشتباه نکنم تو ماهیا تو سطل سفیده سمت راست 

یدونه اردک ماهی باشه 

بقیه یا گپوره یا سفید اون یدونه فکر کنم اردک ماهی نوکش معلومه 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
 این یه چیز دیگست شبیه کله گوسفنده

نه اینم نیست ازش پرسیدم

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باور کن هیچ نکته ای نیست ایسگا کرده😂

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
2742
اینجا سر اونو بابد بزاره وگرنه ماهیا میرن تو لوله😂

😂😂🤦🏻‍♀️

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
2740
اینجا سر اونو بابد بزاره وگرنه ماهیا میرن تو لوله😂

وای😂😂😂

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
درست نیست؟

نه بابا یه چیز دیگه س

اون یکی که بغل پاش ماهی نیست ولی شبیه ماهیا شده

کدوم

2706