2733
2734
عنوان

یه کار حرام میخوام انجام بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1529 بازدید | 105 پست
واسه ریاضی فیلم الارو ببین مهدی امینی راد از مایه همه میو توضیح میده تستم اخرای هر فصل میزنه زیادم ...

نه ببین من ریاضی مفهومشو اینارو تموم کردم یه دوره میخوام برای جمعبندی مطالب که این استاد اصلا تدریسش خوب نیست وگرنه کنکور اردیبهشت ریاضی 33زدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم زدم برات

لطف کردییی خیلی دوست دارم❤️🥲

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
[QUOTE=337160677]هعی دقیقا ولی همش میگن حرامه حرامه اگه بااین کلاسا به جایی هم برسی پولش حرامه پس&nb ...

خیلی ممنونم ❤️امیدوارم خدامنو ببخشه من از این پول استفاده میکنم واگه امسال پزشکی بیارم قول میدم هم پولشو پرداخت کنم هم به یکی مثل خودم کمک کنم 

2740

این دنیا همه چیز هر بهایی داره

و هیچ چیز گرون ترین ضربه رو نمیزنه به اندازه چیز رایگان 

در کل ما هر چی بگیم احتمالا کار خودتو می‌کنی و دنبال توجیه و بهونه هستی اما خواستم بگم اون نتیجه ای که باید رو نمیگیری

لطف کردییی خیلی دوست دارم❤️🥲

فدات بشم💞🌸با شماره خواهرزادم یه کاربری دیگه ای زدم میخوام تعلیق بشم رمز کاربری،اسم کاربریمم فراموش کردم،تبلتش هم از دیروز اینجاس نمیدونم‌چکار کنم،نمیخوام مامانم بفهمه چرا تبلتشو بردم🫥😬

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه

خب پیداش کن ازش اجازه بگیر ببین راضی میشه 

به نظر من بعضی آدما ارزش ندارن به خاطرشون سر پل صراط معطلشون وایسی

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
این دنیا همه چیز هر بهایی داره و هیچ چیز گرون ترین ضربه رو نمیزنه به اندازه چیز رایگان  در کل ...

یه نفر صرفا چون از نظر مالی تواناییش رو نداره حق آموزش درست دیدن رو نداره؟ این همون تفکر احمقانه ایه که مردم ۲ هزار سال پیش داشتن آموزش با کیفیت باید برای همه رایگان و در دسترس باشه 

کتاب تست از کتابخونه گرفتم ریاضی پاقعا به کلاس و معلم نیاز داره 

ولی نمیدونم چرا حس میکنم این یه مورد حلاله، ببین

حالا میخوای به خودش بگو، اگر شماره تماس داره، شاید قبول کرد و رایگان اجازه داد

اگر خسیس بود، نگو از کجا ولی ببین

این دنیا همه چیز هر بهایی داره و هیچ چیز گرون ترین ضربه رو نمیزنه به اندازه چیز رایگان  در کل ...

ببین من اگه داشتم به عمرم این کارونمیکردم تو موقعیت من نبودی پس اینو نگو من الان تو کنکور اردیبهشت ریاضیمو سی زدم خب ؟ بعد اگه تا تیر با این کلاس برم و .... میتونم ریاضیمو به چهل یا پنجاه برسونمو امسال راحت دندان بیارم بعدشم پول این کلاسو تمامو کمال میدم تقصیر من نیست که پدرم ندارع آخه این الان عدالته ؟ که نصف هم کلاسی های من کلاسشو شرکت کردن اونای دیگه هم همینطوری دارن از تل میبینن بعد من نبینم که قبول نشم ؟ نمیدونم چی بگم 

2706