2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استارتر عزیزم با اجازه شما اینجا پیام میذارم امیدوارم باعث اذیت کسی نشه،پیشاپیش عذرمیخوام ازهمتون عزیزای دلم استارترجان ناراحت شدی بگو کامنت و پاک کنم عزیزدلم🌹

خانومایی که مشاوره خانواده در زمینه (حل اختلافات بین زوجین_فرزند پروری_آموزش همسرداری_جذب همسر دلخواه) و همینطور مشاوره حقوقی و خدمات حقوقی میخواین با تخفیف ۵۰٪درصدی! در خدمتتون هستم،تنظیم انواع دادخواست،لایحه،درخواست و اظهار نامه با ۵۰٪تخفیف! در اسرع وقت تنظیم میشه براتون.

جلسه ۳۰ دقیقه ای مشاوره خانواده ۱۱۰ تومن هست که با تخفیف ۵۰ درصدی ۵۹ تومن

جلسه یکساعته ۱۳۰ تومن که با تخفیف پنجاه درصد فقط ۷۹ تومن ارائه میشه

مشاوره حقوقی یک جلسه ۱۵ دقیقه ای ۶۰ تومن که با تخفیف پنجاه درصد ۲۹ تومن ارائه میشه

حتی ایام تعطیل و بصورت ۲۴ ساعته

مشاوره بصورت چت و ویس

آیدی در روبیکا_ایتا_سروش_گپ_آیگپ و بله:

Moshavere_onlinee

در تلگرام:

moshavere_onlineee

شرایط مشاوره رفتن نداری؟؟؟ هزینش برات سنگینه؟؟؟مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات خیلی دوره؟؟؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟؟؟ولی میتونی بصورت آنلاین با مشاور در تماس باشی میتونی با چت،ویس،تماس تلفنی با مشاور صحبت کنی!اونم نصف قیمت یعنی ۵۰٪تخفیف!!!😳😳😳😍😍😍تازه این همه ماجرا نیست میتونی تو ایام تعطیل و بصورت ۲۴ ساعته بامشاور ارتباط برقرار کنی😍😍😍😍حالا مشاوره شامل چیاست؟ حل اختلافات بین زوجین_فرزندپروری_همسرداری_جذب همسر دلخواه برای دختر خانومای گلمون/تازه مشاور حقوقی هم تو دسترس شماست در حوزه مسائل مربوط به خانواده مثل طلاق،مهریه،نفقه،حضانت،جهیزیه،نسب،ارث و‌...در خدمت شما هستم دوستای گلم،انواع دادخواست،درخواست،لایحه و اظهار نامه هم با ۵۰ درصد تخفیف در اسرع وقت براتون تنظیم میشه،آیدی من در روبیکا،ایتا،سروش،بله،گپ،آیگپ: moshavere_onlinee      در تلگرام هم آیدی:moshavere_onlineee
2740
چرا سرد شدی دلیلی داره

خیلی دلایل داره اخرین بارش که شکستم جلو مامانش گفت زرت و پرت نکن بعد انتظار داره خونشون برم زنگم بزن یا امروز سرماخوردن بودم قرص خوردم خواب بودم کلا گفت اره زنگ نمیزنی بگی شوهرم زندس یا نه

چن ساله ازدواج کردین - من شوهر قهر کنه برام مهم نی بنطرتون من طبیعی ام 😄

خوش به حالت من شده حق با من بوده معذرت خواهیم کزده ولی دیگه دوستش ندارم سردم کرده اهنوز غرغرم میکنه

خیلی دلایل داره اخرین بارش که شکستم جلو مامانش گفت زرت و پرت نکن بعد انتظار داره خونشون برم زنگم بزن ...

باهاش صحبت کن بهش بگو بااین نوع برخوردت منواز خودت سرد و دور میکنی 

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
2706