2733
2734
باهاش صحبت کن بهش بگو بااین نوع برخوردت منواز خودت سرد و دور میکنی 

هی خواهر دلت خوشه براش مهم نیست اخرشم میفته تقصیز خودم سر ی داستانی اذیتم کرد من چشام اشکی بود نرفتم سالن از اتاق حرف زدم میگه تو داد زدی خب من ارو صحبت کنم صدام میره؟ کلا مشکل داذه یا سیزده دعوامون شد هردفعه ی بهونه ای میاذه براش

سه سال و نیم مهر نود و هشت عقد کردیم

حالا چرا دنبال راه حل دیگه ای، خوبه همین سرد شدن دیگه،بزور میخای خودت‌ گرم کنی باز فحش بشنوی...منم هر مرتبه سرد میشدم باز خودم برمیگشتم عادت کرده بود،الان دیگه هیچوقت نمیخام گرم بشم باهاش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوش به حالت من شده حق با من بوده معذرت خواهیم کزده ولی دیگه دوستش ندارم سردم کرده اهنوز غرغرم میکنه

خب منم چون حتی حق با من بوده بخاطر آرامش زندگیم کوتاه اومدم برا همین قهرش برام مهم نیست دیگه 

2731
هی خواهر دلت خوشه براش مهم نیست اخرشم میفته تقصیز خودم سر ی داستانی اذیتم کرد من چشام اشکی بود نرفتم ...

شوهرت توکارش یا ارتباطش بیرون مشکل داره ک میادخونه باهات کج خلق میشه 

یافشار مالی روشه 

کدومشه

باخانوادش زندگی میکنین یاجدا

بچه هم دارین؟؟

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
میشه بیشتربگی کمکت کنم

چی بگم بالا گفتم که جلو مامانش بهم بی احترامی کرد سر چیزای الکی دعوا بهونه های الکی همین ذمشب گفت تو شوهرداری نکردی خب ادم محبت ببینه که محبت کنه هشت تومن ازم پول گرفت رفتم سرکار تشکر نکرد تازه ترم پیش کارم داشت میگرفت گفت حق نداری بری سرکار دوس ندارم زنم کار مند باشه باز از اینورا پولامو گرفت هیچی نگفتم جلو مامانش برداشت گفت زرت و پرت نکن با اینکه چیزی نگفتم نمیزاره پامو بزارم بیرون تا سوپر مارکتی  حق ارایش کردن ندارم این بدرک اصلا به دوستام زنگ میزنم غرغر میکنه دوس نداذم برم حونشون تو عقدیم دیگه وظیفم نیست همش میگه بعدم که میرم میگه تو برای ما خودت و میگیزی که بخدا اگه اینجوری میشه من کلا خونگرمم نمیتونم خودمو بگیرم شرمنده زیاد شد

شوهرت توکارش یا ارتباطش بیرون مشکل داره ک میادخونه باهات کج خلق میشه  یافشار مالی روشه  ...

فشار مالی که روش هست ولی تقصیر خودشه لقمه گنده تر از دهنش برداشت ولی تقصیر من نیست که سر من خالی کنه

اره تو عقدیم با خانوادش زندگی میکنه بچه نداریم

حالا چرا دنبال راه حل دیگه ای، خوبه همین سرد شدن دیگه،بزور میخای خودت‌ گرم کنی باز فحش بشنوی...منم ه ...

من کلا رمانتیک بودم دوست داشتم همه چی خوب پیش برعه الان مثل قبل نیستم ولی خب من ادمم اجازه جایی رفتن و نمیده فقط شوهرمو دارم دیگه اونم درست نشه دلم به چی زندگی خوش باشه؟

چی بگم بالا گفتم که جلو مامانش بهم بی احترامی کرد سر چیزای الکی دعوا بهونه های الکی همین ذمشب گفت تو ...

ببین عزیزم تو یسری اشتباهاتی داری ک بهت میگم کجاهاس

اولا بگو چیشد ک بهت گف زرتو پرت نکن 

بنظرم توخانوادش همینجوری باراومده همه باهم اینجوری حرف میزنن برای همینم باتو اینجوری حرف میزنه فک میکنه طبیعیه نباید ناراحت بشی 

اما تو اینجور مواقع توخودت نریز ک هم هیچی حل نمیشه و بدتر میشه هم مثل سمی هست ک قورتش بدی تورو بمرور میکشه و باید اون سمو تف کنی بیرون

امااااا به روش صحیح بدون توهین 

جوری ک متوجه اشتباهش بشه و تکرار نشه

مثلا وقتی گف زرتو پرت نکن

بگو چییی گفتی تونمیتونی بمن بی احترامی کنی و محل رو ترک کن برو تواتاق 

بهترین حرکته بعدا برای دلجویی میاد بهش بگو اصلا رفتارت درست نیست ک پیش بقیه ب زنت بی حرمتی میکنی اولا من ازهمسرم اصلا انتظار ندارم تو رابطه زناشویی حرمتهارو زیر پا بذاره

دوما بقیه ازتو یادمیگیرن و اوناهم بخودشون اجازه میدن ک به من توهین کنن بامن بدرفتار کنن

اگ احتراممو نگه داری منم مثل خودت بی ادب میشم و دقیقا همین حرفهارو بخودت میزنم 

پس مراقب رفتارت باش چون منم میتونم بی احترامی کنم کار سختی نیست ک دهنمو باز کنم مثل خودت پس احترامتونگه دار وگرنه ازچشمم میفتی 

و سرسنگین و جدی باش بذار متوجه بشه داره اشتباه میکنه

یسوال تومیری سرکار و بشوهرت پول میدی؟؟؟خرجی ازت میگیره

اگ اره سخت در اشتباهی 

اولا این کارت مردو پرو و متوقع میکنه دوما تنبل میکنه سوما خسیس میکنه ک دیگه بهت پولی نمیده خرجی نمیده

بنظرمن شوهرت جزو دسته ای از مرداس ک ظرفیت نداره ک توبری سرکار همون بهتر خونه باشی و موظفش کنی بهت خرجی بده و عادتش بدی برات خرج کنه و اونو خسیس و بدبارش نیاری توقعتو ببربالا اگ میخوای زن موفقی باشی توزندگی

شما قبل ازدواج باهم اشنا بودین یا سنتی ازدواج کردین

قبل ازدواج توهمین ادم بودی زیاد بحرف مرد بها نده توهمونجوری ک هستی باید بخواد و بپذیره

بهش یادنده ک کنترلتو کامل ازت بگیره و محدودت کنه 

کاملا جدی درمقابل رفتارهای اشتباهش وایسا

حالا زیاد بارفیق و اینا موافق نیستم چون زندگیت مهمترار رفیقه الویت زندگیتون باید باشه 

اما درخصوص بیرون رفتن ازخودت دفاع کن

بمن بگو هردو چن سالتونه

شوهرت یمقدار بددلی و بی اعتمادی داره

و درمورد دوستات فک میکنه اونا زندگیتونو خراب میکنن یا چیرای بدیادت میدن ک این اونو میترسونه کنترل زندگیش ازدسش دربره

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
فشار مالی که روش هست ولی تقصیر خودشه لقمه گنده تر از دهنش برداشت ولی تقصیر من نیست که سر من خالی کنه ...

یعنی چی لقمه گنده تراز دهنش برداشت چکار کرده

من کلا رمانتیک بودم دوست داشتم همه چی خوب پیش برعه الان مثل قبل نیستم ولی خب من ادمم اجازه جایی رفتن ...

باخودش بری چی باخودش یا یه همراه بری مثل خواهرت اجازه میده؟

بنظر من شناختتون ازهم زیادبشه اعتمادش توزندگی بیشترشه ازادت میذاره 

اما اشتباه نکنی بری خونه مادرش زندگی کنیا موظفش کن برات خونه جدا بگیره چون قراره اونجوری باربیاد ک تو میخوای وگرنه تاثیرخانوادش روش مانع میشه زندگیت باب میلت پیش بره

باخودش بری چی باخودش یا یه همراه بری مثل خواهرت اجازه میده؟ بنظر من شناختتون ازهم زیادبشه اعتمادش ت ...

من تازه شاغل شدم پولامو قرض کرد گفت میده نصف طلاهامو خرید ماشین گرفت نصفشم خودش پول گذاشت کلا دلم سرد شده دوستش ندارم نمیگم خوبی نداره ولی  همه اینارو امتحان کردم نه با زبون خر شده نه با دعوا حوصلشو ندارم دیگه  خرجیم بزام نمیریزه تو عقدیم ی کارت داشتم رفت پیامکاش و وصل کرد به سیم خودش منت گذاشت سه تومن برات ریختم سه تومن چی اونم بانک برای وام برداشت گفت میخواستی خرج کنی دو سه بار پول ریخته ولی خب من که اجازه بیرون رفتن ندارم باز ازم گرفته دیگه اسمش قرضه که ی بار گرفت ریخت ولی دو سه ماه پول گزفته ازم نریخته 

باخودش بری چی باخودش یا یه همراه بری مثل خواهرت اجازه میده؟ بنظر من شناختتون ازهم زیادبشه اعتمادش ت ...

خواهرای من ازم خیلی دورن نمیشه مامانمم مریضه  نمیاد دوستام هستن و خودم دیگه رفیق بازیه من چیه که مخالف باشه من عروسی دوستام باشه همدیگرو ببینیم حتی روز تولدشم نمیزاره برم ببینمش فقط تلفنی حرف میزنیم