2737
2739
ای بابا اگه میخوای حرفی بزنی شوهرتو بفرست جلو اصلا خودتو با اونا درگیر نکن و زبون به زبونشون نشو- همون لحظه که میدیدی تولده میرفتی بهش میگفتی که هنوز عذارداری و تو همچین محفلی باشی درست نیست و میومدی بیرون
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما حالا چیزیه که شده خدا رحمت کنه خاله عزیزتون رو. ولی خودتو بیشتر از این عذاب نده عزیزم . منم با جاریم قهر بودم تقریبا 1 سال بعد رفتم خونه عموم عید دیدنی اونا هم اونجا بودن عموم بدون اجازه و مشورت من جلو همه دست من و جاریمو گرفت گفت همین الان اشتی کنید .در حالی که این موضوع اصلا ربطی به عموم نداشت و اون از نظر جاریم یه غریبه بود . خلاصه کارش خیلی اشتباه بود و من رو به گریه انداخت . جاریم همون لحظه دست شوهرشو گرفت خداحافظی کرد رفت بیرون اما من خریت کردم موندم باید منم میرفتم بیرون تا متوجه بشه که کارش اشتباه بوده
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
2742
عزیزم بهترین کار اینه که به شوهرت بگی بهشون بگه و تو یه فرصت مناسب به مادر شوهرت با زبون خوش بگی آدمی که عزاداره نمی تونه این مجالس را شرکت کنه و بگو کاش قبلش به من میگفت تولدهه که من مزاحم نمیشدم.
2738
شوهرم همجین کاری نمیکنه.بعدشم اینا خیلی زبون دراز و حاضر جوابن.منم همش از ترسشون کوتاه اومدم و کار به کارشون نداشتم. میخام اینبار از دماغشون دربیارم میخام کوتاه نیام. 4تا کلمه حرف درشت بگین بهشون بگم
اگه همسرت پشتت نباشه کارت خیلی سخته نمیتونی باهاشون در بیفتی ولی میتونی خیلی محترمانه خودت به خواهرشوهرت زنگ بزنی و گله کنی البته بهتره جلوی همسرت باشه که بعدا نتونن چندتا هم روش بذارن و بهش منتقل کنن
أللهم أغفر لي الذنوب التي تنزل البلا
سلام..عزیزم شاید رسم و رسوم اونا واسه عزاداری فرق میکنه.. مثلا مادرشوهرم حتی برای پدرش هم لباس سیاه نپوشیده پس کسی هم نباید ازش انتظاری داشته باشه..در حالی که خانمهای دیگه فامیلش میپوشن! شاید خواستن دلت باز شه چون همش ناراحت بودی... به نظرم به روشون دیگه نیار چون فقط نقطه ضعف دستشون میدی که بازم از همین طریق اذیتت کنن. خدا خاله عزیزت رو بیامرزه گلم!
* فقط خدا *
زمرد جون اتفاقا اینا عزاداریشون رو سخت تر از همه میگیرن. واسه عموی شوهرم توقع داشتن منم مشکی بپوشم من سر اینکه با دوستم که عروسیش بود رفتم 1لباس عروس دیدم تو 1 مزون کلی به همه جواب پس دادم همین چیزا که یادم میاد بیشتر حرصم میگیره
عزیزم باید با سیاست باشی. نه حرف رو تو دلت نگه داری. نه اینکه یه جوری مطرح کنی که ازش بل بگیرن و برعلیه خودت استفاده کن. فعلا سرسنگین باش نه زنگ بزن نه برو خونشون. اگه عید دیدیشون یا قبل از اون تو مناسبتی دیدیشون بگو برام عجیب بود این رفتارتون شما رسم ندارید کسی رو که صاحب عزاست و هنوز چهلم عزیزش نرسیده تو مراسم شادیتون دعوت نکنید؟ تمرین کن خیلی ملایم بگی....من خودم وقتی حرفم رو میزنم خیلی سبک میشم. ولی اگه نزنی و نگه داری و بعدا با لحن بد و دعوا بگی بدتر میشه. یعنی بدتر متهم میشی. ریلکس باش. شاید خواسته به خیال خودش بهت احترام بذاره یا حال و هوات عوض بشه یا شاید نمیدونسته خاله ات انقدر برات عزیزه. سعی کن از روی مسائل به سادگی بگذری به خاطر آرامش خودت نه به خاطر دیگران.
2706