2737
2734
عنوان

دارم جدامیشم خانوادش زندگیموبهم زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 9783 بازدید | 294 پست
والا ما شمالیا آبمون با ترک جماعت تو یه جوب نمیره

نصف شمالیا ترکن 😐

از آستارا بگیر تا چالوس 

در حســــــرت دیدار تو آواره تــــــــــرینم ⏰🕐🕑🕒🕓🕔🕕🕖🕗🕘🕙🕚🕛😞😔🥀         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ولی شما خیلی بددهنی.... نمیتونم قضاوت کنم کی بیشتر مقصره.... احتمالا شما هم تا حدی مقصری ...

سلیطه خواهرنوزده ساله اونه که همش سرش توکون زندگی من بود کسی نمیگیرتش مریض بدبختوتوزندگی من موش میدوئونه قیافه و ترکیب ندارم کسی محل سگ بهش نامیده به من چه که مدام جفتک مینداخت شمام وقتی متنوکامل نخوندی قضاوت الکی نکن اونقدرمریضن منم افسرده شدم طی هفت ماهی که اونجابودم

Married👰🤵🏻💍
عموم بهشون میخوادبگه اگه میخواید از مهریش بگذره دخترمجردتونوبدیدداداشش شیش ماه نامزدکنن بعدشیش ماه م ...

این خنده نداره ها 

خودت بدت نیومد این حرف زده شد 

مگه دستمالی 

مگه کفشی 

مگه وسیله ای 

عجب بابا 

2728
مطمینیدکه برای مهریست آخه منم افسرده شدم اونم افسردست رفیقاش میگن همش گریه می کنه

خانواده شوهرت داغووووونن 

شوهرتم که پشتت نیست و فرقی با دیوار نداره الان دقیقا برای چی افسرده ایی ؟؟ 

من نمیتونم مطمئن باشم اما با چیز ایی که گفتی حدسم اینه 

رفیقاشم ببخشید ولی زر میزنن حر ف مفت میزنن و با اون دست به یکی هستن 

عموم بهشون میخوادبگه اگه میخواید از مهریش بگذره دخترمجردتونوبدیدداداشش شیش ماه نامزدکنن بعدشیش ماه م ...

اون عموتو باید طلا بگیرن 

در حســــــرت دیدار تو آواره تــــــــــرینم ⏰🕐🕑🕒🕓🕔🕕🕖🕗🕘🕙🕚🕛😞😔🥀         
2740
اسی جان دلسوزانه بهت میگم موندنت به مدت طولانی اونم توو دوران عقد اشتباه بزرگی بوده اینم که میگی ب ...

پسره باعث شدهی گفت منوجانزاری نری وگرنه من که داشتم برمیگشتم چراخانواده وحشیشوزنگ زداومدن دنبالم

Married👰🤵🏻💍
روانشناس صداوسیمابود اصلانخوندکه جوابموبخپادیده واسه همین اینجا کمک خواستم گلم

ببین من مورد این چنینی دیدم دختره رو گول زدن پسره گفته دوست دارم و.... رفتن بعد یک ماه دختره رو چیز خور کردن تو حالت سر بودن و اینا یه محضردار هم بهش پول دادن از دختره تو اون حالت امضا گرفتن که مهریه اش رو بخشیده و بعد یه اردنگی به ما تحتش زدن و خدا حافظ .... کلی مواظب باش دوست عزیز

تمام دین من استوار ماندن و به هر بادی به باد نرفتن است
نصف شمالیا ترکن 😐 از آستارا بگیر تا چالوس 

چالوس ترکش کجا بود؟🤔

afsaneh_67 هستم😑نمیدونم چرا جنسیتو ‌زده مرد😑😑دیروز عضو شدم زده سال ۹۷😑همه چیز اینجا عجیبه😑جان حدتون نترکونین دیگه سیمکارت اقوام هم تموم شده بس که ترکیدم😕سیمکارت خودم...سه تا سیمکارت شوهرم...سیکارت دوتا خواهرام...سیمکارت پدرم....سیمکارت جاریم....سیمکارت پسر جاریم😑😑😑😑اینا همش ترکیده مونده همین یدونه😑😑ای که دستت میرسد،رحمی بکن😑نترکون😀
اونا کارای خوبی نکردن ولی توام به عنوان یه زن عفت کلام داشته باش نه اینجا ها به طورکلی تو این متن چن ...

ببخشید دیگه انقدرعصبی ام مریض شدم ازاینکاراشون خیلی زوره که بخوان لایه دختری که ۲۵سال خونه پدرش بانازونعمت بزرگ شده یه مشت ....نشور اینطوری کنن

Married👰🤵🏻💍
2706