2737
2734
عنوان

دارم جدامیشم خانوادش زندگیموبهم زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 9783 بازدید | 294 پست
والا ما شمالیا آبمون با ترک جماعت تو یه جوب نمیره

ربطی با ترک و لر و کورد و شمالی و ....نداره همه چی به ذات ادما برمیگرده ذات خراب و نداشتن انسانیت به قومیت نیس به ذات ادماس همه جا خوب و بد هس خدا هیشکیو گیر ادم بد نندازه  

اگه دوستت داشت این کارارو نمی کرد اصلا و ابدا هم به بلوغ زندگی مشترک نرسیده بوده ، خودت و نجات بده و ...

عموم بهشون میخوادبگه اگه میخواید از مهریش بگذره دخترمجردتونوبدیدداداشش شیش ماه نامزدکنن بعدشیش ماه مادخترشماروپس میدیم شمام دخترمارو 😂😂

Married👰🤵🏻💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا خدارو صد مرتبه شکر تو بابا و عموت و خانوادت پشتت بودن من موندم این جور آدما اگه ی دختر بی کس و ...

فکرکرده بودن بی کس و کارم ولی خیتی بالاآوردن

Married👰🤵🏻💍

ببخشید ولی شما خیلی بددهنی....

نمیتونم قضاوت کنم کی بیشتر مقصره....

احتمالا شما هم تا حدی مقصری علاوه بر پسره. خانواده تم همین طور.

ولی ببخشید به نظرم سلیطه میای.... امیدوارم اشتباه کرده باشم.....

چه دوست داشتنی بیخودی خودتو گول نزن اگه دوست داشت این غلطا رو به همراه خانواده اش نمیکرد  اصلا ...

مطمینیدکه برای مهریست آخه منم افسرده شدم اونم افسردست رفیقاش میگن همش گریه می کنه

Married👰🤵🏻💍
2738

اسی جان دلسوزانه بهت میگم موندنت به مدت طولانی اونم

توو دوران عقد اشتباه بزرگی بوده

اینم که میگی برای شناخت بوده اونم به نظر من اشتباه بزرگی بوده ، شناخت تا حد زیادی واسه قبل ازدواج هست

من احساس میکنم توو تحقیقات و مشاوره کم گذاشتین

من خودم نزدیک به ۴سال با همسرم آشنا بودیم ولی آخرم چیزای

مهمی رو ازم پنهون کرد ولی این طولانی جلوی چشم هم بودن

باعث میشه رو ها بهم باز شه

برو بابا ، مسخرست مگه زندگی این همه بلا آورده سرت بعد میخوام بار آخر ببینمت ؟! خوبی ؟؟ خودت هم هنوز ...

😔😔😔😔شایدواسه شمامسخره بیادولی دلم سوخت

Married👰🤵🏻💍

اول بابت اینکه کل حرفهاتو یجا نوشتی و کش ندادی ممنون 

دوم دم عموت گرررررم که خوب ریده بهشون 

اون از اینکه مهریه نده داره میسوزه 

میخاد مهرتو ببخشیو برگردی بعد بگه هرررری 

همن راهو ادامه بده طلاقتو بگیر مهریتم تا آخرین ریالش بگیر نفری یه توفم بنداز تو روی بیشرفشون که بهت تهمت زدن 

در حســــــرت دیدار تو آواره تــــــــــرینم ⏰🕐🕑🕒🕓🕔🕕🕖🕗🕘🕙🕚🕛😞😔🥀         
2706