2733
2739
عنوان

دوستان دختر۴سالم همش خوابه هیچی نمیخوره 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 49 پست
ابم بزور میخوره اون پودرم ک اصلن اب هندونه بدم ندم موندم اخه دیشب هندونه خورد باز صبح بالا اورد

اگر اسهال داره، نباید اب میوه بدین. همون اب معمولی یا دوغ کم نمک

اگر اب نمی خوره باید ببرید سرم بزنيد. چون کم شدن مایعات بدن خطرناکه به خصوص در بچه ها

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر اسهال داره، نباید اب میوه بدین. همون اب معمولی یا دوغ کم نمک اگر اب نمی خوره باید ببرید سرم بزن ...

گفتم دکتر سرم بزن گفت ن فقط امپول ضدتهوع گفتم هیچی نخورده اما فقد ی امپول داد ک اثرم نکرده

لطفا هر جا واستون ارزش قائل نبودن،هرجا بودن یا نبودنتون فرقے نداشت، هر جا حالتون خوب نبود،هر جا حس ڪردین جایے ندارید، چہ تو دل یہ شخص؛ چہ تو یہ رابطہ ے عادی؛ یا اصلا هرجا..!براے خودتون ارزش قائل شید و اونجا رو ترڪ ڪنید بہ قول سعید صاحب علم ڪہ میگه:"هر جا هوا مطابق میلت نشد، برو !فرق تو با درخت ؛ همین پاے رفتن است
وااای ارررره...من یکی از اقوام نزدیکمون اول بچه کوچیکشون بعد بچه دومی بعدش خودشون کل خونه درگیر شدن ...

من خودمم نمیدونستم رفته بودم خونشون درگیر اسهال شدم اوایل بارداریمم هست خیلی ترسیدم ولی ماست پروبیوتیک نجاتم داد واقعا ....هر چی میخوردم کندر میخوردم اسهالمو از بین نمیبرد قهوه هم برای بارداری خیلی ضرر داره ولی ماست پروبیوتیک عالیه

2731
شیر موز دوس داشت نصف لیوان خورد اوردم ماکارونی بدم یه قاشق خورد گف بالا میارم نمیتونم بخورم بمیرم حا ...

وای ماکارونی که سمه 

ژله درست کن بذار یخچال بهش بده بخوره 

آب معدنی حتما بده بخوره 

پودر پروبیوتیک بریز رو ماست بهش بده

2740
گفتم دکتر سرم بزن گفت ن فقط امپول ضدتهوع گفتم هیچی نخورده اما فقد ی امپول داد ک اثرم نکرده

مراقب باشید ببینید ادرار می کنه.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
من خودمم نمیدونستم رفته بودم خونشون درگیر اسهال شدم اوایل بارداریمم هست خیلی ترسیدم ولی ماست پروبیوت ...

امتحانش میکنم مرسی ک گفتی

انشالله بسلامتی بدنیا بیاریش 

لطفا هر جا واستون ارزش قائل نبودن،هرجا بودن یا نبودنتون فرقے نداشت، هر جا حالتون خوب نبود،هر جا حس ڪردین جایے ندارید، چہ تو دل یہ شخص؛ چہ تو یہ رابطہ ے عادی؛ یا اصلا هرجا..!براے خودتون ارزش قائل شید و اونجا رو ترڪ ڪنید بہ قول سعید صاحب علم ڪہ میگه:"هر جا هوا مطابق میلت نشد، برو !فرق تو با درخت ؛ همین پاے رفتن است

پسر منم چند روز پیش اینجور شد یه کم تب کرد تو دو  ساعت حدود شش هفت بار شکمش شل کار کرد و گلو درد داشت و بی اشتها همش میگفتم چیزی نمیتونم بخورم بالا میارم و یکدفعه هم بالا آورد بعد بالا آوردن و کار کردن شکمش یواش یواش بهتر شد البته چرک خشک کن دکتر داد که حساسیت داد بهش دوباره عوض کرد به دومی هم حساسیت داد تا دیگه اصلا بهش ندادم الان بهتر شده 

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
شیر موز دوس داشت نصف لیوان خورد اوردم ماکارونی بدم یه قاشق خورد گف بالا میارم نمیتونم بخورم بمیرم حا ...

بنظرم سر دل داره با روغن زیتون پشت شونه هاشو بمال تا باسنش این غذا گیر کرده بچه منم همینجوری شده بود

2706