2733
2734
عنوان

مادرشوهرم هی میگه به بچت تخم کفتر بده

| مشاهده متن کامل بحث + 6080 بازدید | 332 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بیچاره بچه حس خونریزی زیر زبان بهم دست داد یهو    

بند زیر زبون اگه کوتاه باشه در مواردی باعث اختلال تلفظ میشه مخصوصا ر

حالا هرچی میگفتم اولا زبونش مشکل نداره چون حرکتایی که باید انجام بده میده دامنه حرکتی ش خوبه،اصلا این بند زیر زبون طفلکی ربطی به لکنتش نداره.

داشتم عصبی میشدم اصلا با هر زبونی باهاش حرف میزدم بازم حرف خودشو می‌گفت.

تو دلم گفتم اگه فلانیا بهتر از من میدونن این کار فایده داره یا نه برو با همونا مشورت کن.

دلم به حال بچه میسوخت هنوز قیافه ش تو ذهنمه.

زیادم بچه نبودا پسرش دبستانی بود

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
 شما خودت مثل همین آدم‌های که ناراحتت کردن جوری صحبت میکنی انگار اگر یه بچه ۳ ساله هنوز. نمیتون ...

براوو

2731
یعنی متولد چه سالیه؟ خواهرزاده های من متولد ۹۸ هستن کاااامل حرف میزنن جمله بندی رو کامل اصلا مثل یه ...

ربطی به تخم کفتر نداره باور کنین🥲

اون بچه سنش رفته بالا خودش تونسته تاخیرشو جبران کنه.

تخم کفترا برا جسمش خوب بودن چون مفیدن ولی اصلا پایه علمی نداره برای تاثیر مستقیم رو گفتار

بچه ها پسر منم امروز ۱۷ ماهه شد ولی هیچی نمیگه ۴ کلمه قبلا میگفت الان دیگه اونا رو هم فراموش کرده من نگرانم چه کار می تونم بکنم

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
خب تخم کفتر واقعا خوبه..بده بهش  ولی به بقیه  بگو نمیدم..دکتر گفته خوبه.البته بچه تا بچه ف ...

یا اپراکسی داره یا اختلال تولید

خب نمیخوام بگم چشم که فکر کنن بچم مشکل داره !! میخوام نشون بدم که خوب حرف میزنه به نظرم بچم خیلی هم ...

عزیزم مشکل نیس و کسی هم مشکل تلقی نمیکنه خودتم میدونی بعضیا دیر تر به حرف میان بعضیا زودتر ،ولی تخم کفتر هم بدی مشکلی پیش نمیاره البته با دکتر مشورن کن.به هر حال عیبی که نداره .من برادرزاده ام ترسید  تکلمش دچار مشکل شد خدایی تخم کفتر بهش دادن خوب شد 

2738
خدا رو شکر جواب منم دادید.فعل نمیگه مثلا میخواد بگه بریم بیرون فقط میگ مامان در در یا مامان آ آ یا آ ...

درکش خوبه خداروشکر 

ولی این سطح از گفتار طبیعی نیست برای بچه ای که داره به سن سه سالگی نزدیک میشه.

جمله سه جزئی نداره دیگه حتما باید جمله دو جزئی داشته باشه.

دایره لغاتشم کمه بخاطر همین هنوز به سطح جمله سازی نرسیده.

قطعا گفتاردرمان ببرین هرچه سریعتر تا فرصت طلایی یادگیری مخصوصا یادگیری گرامر از دست نره.

اونجا با ارزیابی دقیق تر بهتون میگن مشکل کجاست

خدا رو شکر جواب منم دادید.فعل نمیگه مثلا میخواد بگه بریم بیرون فقط میگ مامان در در یا مامان آ آ یا آ ...

این توصیفاتی که کردین از نظر گفتاری برای یه بچه حدودا یک سال و نیمه ست.

بخاطر همین یه کم نگران شدم

عزیزم پسر من تقریبا سه سالشه اسم تمام حیوانات و رنگ ها رو بلده اسم افراد رو میگه ولی نمیتونه جمله ...

قصه رو کلمه کلمه میگه منظورتون چیه؟

جمله بندی نداره منظورتون جملات پیوسته داستانیه؟

مثلا نمیگه مامان اب بده،بابا رفت خونه،ابجی غذا خورده،نینی داره گریه میکنه،توپم ابیه و.....

این جور جملات چی؟

گلم ببخشد نمیشه این کلاس ها آنلاین برگزار بشه؟

کلاسای گفتاردرمانی؟

من با جلسه حضوری خیلیییی موافق ترم تاثیرش خیلی بیشتره.

جلسه انلاین به درد مشاوره والدین و بچه های خیلی کوچیک میخوره بیشتر.

خآنمی گفتم شرایط رو منتظر جوابتونم

الان هنوز سوالی هست که پرسیده باشین جواب نداده باشم؟

چون کامنتا زیاد بودن درست متوجه نشدم

بچه ها پسر منم امروز ۱۷ ماهه شد ولی هیچی نمیگه ۴ کلمه قبلا میگفت الان دیگه اونا رو هم فراموش کرده من ...

چه کلماتی میگفت تو چه سنی میگفت و چند وقته از دست داده این کلمات رو؟

پدرش کنارشه کارش جوری نیست که مثلا نصف ماه خونه نباشه؟

سابقه تشنج چه اشکار چه پنهان نداشته؟

در مورد سطح درکش برام بگین

الان هنوز سوالی هست که پرسیده باشین جواب نداده باشم؟ چون کامنتا زیاد بودن درست متوجه نشدم

ببخشید چون من دختر خواهر شوهرم حدودا بعد پایان ۴ سالگی حرف زد و فقط ددی و مامی میگفت گفتم ساید ارثی باش ناگفته نمونه برادر زاده های خودمم با اینکه امسال اول میره ولی گفتن خیلی کلمات براش سخته

2706