2737
2739

پسره سه سال و دوماهشه 

کلمات زیادی بلده

میگه اب بده غذا بده این کجاست بریم بیرون

دستشویی دارم پیپی دارم دردم اومد خوابم میاد 

نمیخوام و میخوام ‌ بلده بگه موز شیر برنج تا عدد سه هم بلده بشماره.... اسم من و شوهرم و خواهرامم بلده به نظرم برای یه بچه سه ساله این کلمات بسه ولی فقط با من حرف میزنه یعنی خیلی واضح نمیگه که بقیه بفهمن من چون مادرشم میفهمم

ولی مادرشوهرم هر وقت میبینتش میگه الهی بریم واسش بهش تخم کفتر بده حرف بزنه گناه داره 

منم تعجب میکنم میگم برای چی خوب حرف میزنه من که میفهمم چی میگه بعدش مگه چندسالشه 

حتی مادربزرگ خودمم میگه با بچت حرف بزن که اونم حرف بزنه !!!

خب بچم حرف میزنه چرا مردم فکر میکنن یکمی دیر حرف بزنن یعنی مشکل دارن !! خب همه بچه ها که عین هم نیستن من واقعا ناراحتم به نظرم بچم خوب حرف میزنه خب یاد میگیره کم کم 

چی بگم اگه باز گفتن تخم کفتر بده ؟؟

تخم کفتر بکن تو حلق مادر شوهرت با پوست

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هم دردیم .من گفتار میبردم ولی دیگه نمیبرم چون همش مریض شد سرما خوردگی‌.شاید جای دیگه ببزم البته شوهرم کاملا مخالفه میگه بچه حرف میزنه ولش کن توجه نکن 

💛•... موقعیتی رو قضاوت نڪن ڪه تجربه اش نڪردی...🖤

عزیزم  ولی بالای ۳ سال پیگیری میخواد 

بچه ۳ ساله باید کامل جمله بندی بلد باشه طولانی 

وقتی باهاتون بحثم میشه   جوابتو میدم و از تایپک میرم  ریپلای هم باز نمیکنم    پس خودتو ب کشتن نده 
2738

کلا پسرا تو حرف زدن تنبلن... داداش خودمم دیر حرف زد و بهش تخم کفتر میدادیم ... ایندفعه گفت بگو تخم کفتر پیدا کن بگیر براش چیز بدی نیست تحفس... اورد بعدا یا خودت بخور یا بهش بده... مسنن میخوان همش حرف بزنن

بگو این که بچست و دیر حرف بزنه هم عیب نداره

اونی که خرس گنده شده اما خیلی حرف میزنه رو 

چی بدیم بخوره که کم نظر بده؟

پسرت همسن پسر منه

تخم هیچی جک و جانورم نده 

پسرمنم مثل پسر تو حرف میزنه

مامانم روانشناس کودکه

گفت همه چیش نرماله

بچه هارو باهم نباید مقایسه کرذ

هم دردیم .من گفتار میبردم ولی دیگه نمیبرم چون همش مریض شد سرما خوردگی‌.شاید جای دیگه ببزم البته شوهر ...

بچتون چند سالشه؟ کی شروع کرد به حرف زدن؟

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستین؟ممنونم
2706