2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا😂

نمیدونم اخه گفتی مهدی ها رو دوست داری گفتم شاید حالا شوهرت هم مهدی باشع .حالا من میلاد ها رو دوس دارم🥲

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤
نمیدونم اخه گفتی مهدی ها رو دوست داری گفتم شاید حالا شوهرت هم مهدی باشع .حالا من میلاد ها رو دوس دار ...

😐😐😐

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداریم نیست🥺بچه ام تو ۶ هفته پر کشید...دلم نیومد تیکرمو بردارم...🥺😭
2731

دروازه بان كلمبيا اسمش رنه هيگائيتا بود حركت عقرب ميزد . اگر تا حالا نديديش برو تو گوگل سرچ كن . حركت عقرب رنه هيگائيتا . ببين قبلا فوتباليست ها چه جوري فوتبال بازي ميكردن . كارتون فوتباليست ها رو از رو اونها ميساختن . لامصب انگار واكاشي زوما بود . 

دروازه بان كلمبيا اسمش رنه هيگائيتا بود حركت عقرب ميزد . اگر تا حالا نديديش برو تو گوگل سرچ كن . حرك ...

وای سرچ کردم خدایی خفنه

برید کناااار که سلطان بکهام وارد میشود د‌‌

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
2740
وای ایشون که عشقن عشق 😍😍😍جذاب ترینه

ینی اصن هلاکشم

عاشقشمممم 

تو بازی ایران انگلیس تیمش هر گلی که میزد این بلد میشد خیلی شیک و ناز دست میزد بعد مینشست 

جذابه لنتییی

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

عاخه تو کیو دیدی زنگ عنی هم بهش بیاد حتی؟

ینی اصن هلاکشم عاشقشمممم  تو بازی ایران انگلیس تیمش هر گلی که میزد این بلد میشد خیلی شیک و نا ...

شیک و ناز 😂😂😍اره خدایی خیلی قشنگه خوش بحال زنش😭

شیک و ناز 😂😂😍اره خدایی خیلی قشنگه خوش بحال زنش😭

اره خیلی شیکه لنتی تکون نمیخوره انگار نه انگار ۴۷ سالشه 

ولی من میگم خوشبحال دخترش ، خیلی کیوتن کنار هم

2706