2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا😂

نمیدونم اخه گفتی مهدی ها رو دوست داری گفتم شاید حالا شوهرت هم مهدی باشع .حالا من میلاد ها رو دوس دارم🥲

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤
نمیدونم اخه گفتی مهدی ها رو دوست داری گفتم شاید حالا شوهرت هم مهدی باشع .حالا من میلاد ها رو دوس دار ...

😐😐😐

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداریم نیست🥺بچه ام تو ۶ هفته پر کشید...دلم نیومد تیکرمو بردارم...🥺😭
2728

دروازه بان كلمبيا اسمش رنه هيگائيتا بود حركت عقرب ميزد . اگر تا حالا نديديش برو تو گوگل سرچ كن . حركت عقرب رنه هيگائيتا . ببين قبلا فوتباليست ها چه جوري فوتبال بازي ميكردن . كارتون فوتباليست ها رو از رو اونها ميساختن . لامصب انگار واكاشي زوما بود . 

دروازه بان كلمبيا اسمش رنه هيگائيتا بود حركت عقرب ميزد . اگر تا حالا نديديش برو تو گوگل سرچ كن . حرك ...

وای سرچ کردم خدایی خفنه

برید کناااار که سلطان بکهام وارد میشود د‌‌

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
2738
وای ایشون که عشقن عشق 😍😍😍جذاب ترینه

ینی اصن هلاکشم

عاشقشمممم 

تو بازی ایران انگلیس تیمش هر گلی که میزد این بلد میشد خیلی شیک و ناز دست میزد بعد مینشست 

جذابه لنتییی

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

عاخه تو کیو دیدی زنگ عنی هم بهش بیاد حتی؟

ینی اصن هلاکشم عاشقشمممم  تو بازی ایران انگلیس تیمش هر گلی که میزد این بلد میشد خیلی شیک و نا ...

شیک و ناز 😂😂😍اره خدایی خیلی قشنگه خوش بحال زنش😭

شیک و ناز 😂😂😍اره خدایی خیلی قشنگه خوش بحال زنش😭

اره خیلی شیکه لنتی تکون نمیخوره انگار نه انگار ۴۷ سالشه 

ولی من میگم خوشبحال دخترش ، خیلی کیوتن کنار هم

2706