2737
2739
عنوان

۱۲کیلو لاغری تا عید بنظرتون میشه؟

1068 بازدید | 67 پست

اگ راهی کمکی واسه ارادم واسه زود کم شدن وزن دارید کمکم کنید ۱۱تا تاالان کم‌کردم ۲ماهی هست ک رو برنامه نیستم و قراره از فردا باز شروع کنم میتونم تا عید ۱۲تا کم کنم باکالری شماری و ورزش؟؟

💎هیچ چیز از هیچکس بعید نیست💎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم پرسیدم گفتن رژیم کتوژنیک بگیر

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
2731
همه چی شدنیه:\

😘اره خوب 

ولی ارادم نمیدونم چرا اینقد اومده پایین 

بخاطر قرص اعصابی ک میخورم تند تند ضعف میکنم و نمیتونم راه های سخت مثل حذف وعده یا کالری پایین داشته باشم

2740
من فعلا دو کیلو کم کردم ٨٩بودم الان ٧٧شدم شبا شام سالاد فصل میخورم با سرکه و روغن زیتون بدون سس  ...

وای بعد تا موقع خواب ضعف نمیکنی؟

اوایل چرا ولی الان نه عادی شده برام 

ااره همون تحمل اوایلش سخته 

من بعد ۱۱کیلو کاهش معدم قشنگ کوچیک شده بود بعدش گند زدم توش با پرخوری عصبی

مبشه یکم بیشتر توضیح بدی؟

قرص مینداختم ب وسیله اون قرص اضافه وزن شدید گرفتم تیر ثبت نام کردم باشگاه رژیم هم سفت و سخت گرفتم تو دوماه ۱۱ کیلو کم کردم البته مربی گف بیشتر بخاطر رژیمت بود

2706