2752
2734
عنوان

استعمال دخانیات و ژل لب 😂 بیاین

1082 بازدید | 63 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر

ببخشید من شنبه عصر فیلر لب زدم میتونم سیگار بکشم یا نه؟خود دکتر گفت ۴ روز چیکار کنم من ؟🫠 

پ.ن: دوستان مخالف عزیز من ایران زندگی نمیکنم هی نگید وای و ووی و فلان و بیسار😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم شما دو روز دیگه صبر کن بزار سر یک هفته بشه مطمئن تر اینجوری ☺️😉

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
منم موقعی ژل زده بودم گفته بود اگه سیگار یا قلیون بکشی زودتر ژله میره ولی برا من ک هیچ فرقی نکرده ال ...

نه عزیزم میگم دقیقا بعدشه یهو شکلی چیزی نگیره🫠

قبلا زدم سیگارم کشیدم خب بره باز میرم میزنم والا😂

تحمل کن  من بخاطر قلبم ترک کردم سیگارو

عزیزم🥺🥺 خوب کاری کردی چیز خوبی نیست اگر هم خواستی بکشی سبک بکش بنس سفید یا فیلیپ موریس سفید ۱ عه کلا چیزی نداره اگه کامل هم ترک کردی که دیگه نرو سمتش 

من خارجم باشم بخاطر سلامتی ریه و حنجره مغز و قلبم بی هیچ عنوان سیگار و قلیون نمیکشم در صورتی ک قبلا خیلی قلیون میکشیدم.  به نظرم ترک کن یه روز به خودت میای میبینی شدیدا رنگ پوستت تیره تر از نرمال شده و کلی عوارض دیگ و اقسام بیماری 

دانشجو روانشناسی تجربه گر افسردگی عمده ☄️
عزیزم ایران سیگار مردونست میان فحش و ناسزا مینویسن واسه ادم😂😂😂😂

ایران است دیگر ایران ☹️☹️☹️

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
2706