2733
2739
عنوان

شوهرم گفت باهات خرید نمیام چون زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 87128 بازدید | 389 پست

گلم خودتو نباز گریه رو بس کن بلند شو ی دوش بگیر ب خودت برس لباس تمیزو خوب بپوش نگه با حرفم حالشو بد کردم

قوی باش

کم کمم ب خودت برس ول نکن

موهاتو برو کراتین کن پوستتم با تجویز دکتر راکوتان بگیر 

سعی کن ب خودت برسی ک اول از همه حال خودت خوب باشه

انتخابش نبودی غلط کرده گرفته عصبی بوده ی چی گفته

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد
بچه برای تپل شدن چکار کنم من

انرژی زا بلک بر بخور ی مدت

عالی میشی

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمایی ک ریزش مو دارن و یا دوست دارن موهاشون رشدش خوب بشه

تاپیک اخرمو چک کنین درمانشو گذاشتم خودمم امتحان کردم

نتیجه گرفتین دعام کنین🌺❤

✨🍃رفیق میشه برای روبه‌راه‌شدن کارهمسرم یک صلوات بفرستی؟! مرسی گلم💞🌼

برای جوش صورتت هم خواهر منم جوش میزد وحشناک و همش باید قرص میخورد برای جوشاش بهش گفتم هرروز بدون استثنا ی روز زردچوبه و ماست قاطی کن بزن ی روزم حنا و ماست همین کار رو کرد خیلی خیییلی بهتر شد شما هم امتحان کن امیدوارم ک خوب باشه برات 

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 
2731
خب این چارش یه اریشگر کوتاهی خوب و کراتین خوب هست !!!! خیلی ها موهای پر پشتی دارن که غیر قابل کنترله ...

بدبختی رو ببین یکی مثل من از کم پشتی می ناله یکی هم از پرپشتی😩😵‍💫

نزد خداوند سر سوزنی خوبی و بدی گم نخواهد شد

احساس میکنم شرایطت مصه منه

منو شوهرم هیچ مشکلی نداشتیم خیلیم مهربون بود اتفاقا

مستقیمم چیزی نمیگفت، منتها بعضی وقتا یجوری با ی تیکه ایی میفهموند ک من ازت بهترم

مصن تو عروسی داشتم میگفتم فلانی و فلانی بهم نمیان. برگشت گف ینی ما دوتا بهم میایم؟ 

همین شد ی تلنگر برام

من واسه اینکه واسه قسط و اینا اذیت نشه کمتر خرج میکردم. ینی درواقع هیچی خرج نمیکردم. ی ارایشگاه خوب نمی‌رفتم، ی لباس خوب و گرون نمیخریدم. هرزمان چیزی میخریدم واسه اونم ی تیکه لباس میخریدم. بیشتر سعی داشتم پول جم کنم

بعد از اون ماجرا با خودم گفتم از قدیم گفتن زیاد خرج کن تا خدام زیاد بده. 

رفتم کاشت کردم ناخونمو( 200 شد) ولی بعدش ک ریمو کردم خیلی نازک شد ناخنم، از طرفیم ناخونای خودم خوشگل تر بودن پس کلا ریمو کردم و لاک جدید خریدم

رفتم جلو موهامو ی رنگ روشن زدم تا تغییر کنم ( 400)

موهامو کراتین کردم (1تمن) موهام تا وسط کمرمه، شاید بگین جنسش اصل نبوده یا چی، ولی موهام ریزش نداشت صافیشم خوب بود، واسه یکبار خوب بود وزی مو رو گرفت و تا مدت ها ب اون وزی اولش برنمیگرده، ولی من تکرارش نمیکنم چون ریشه موهای خودم صاف برمیگرده و وز نیست

ی جا پیدا کردم لباس قسطی، 1تمن لباس خونگی اوردم نصفشو دادم، تاپ و شلوارک و ازین چیزا

ی عطر خریدم 1تمن

ی پالتو دوختم 2تمن

روتین پوستی خریدم، (همش روهم 500تمنی شد اونم یواش یواش خریدم ن یجا) 

سعی میکنم همیشه خونم تمیز و ظرفا شسته شده باشه، شوهرم ک برمیگرده همیشه ارایش دارم

اصن اجازه نفس کشیدن بش ندادم

طفلی همش میگه ت خیلی خرید میکنی من چن ماهه هیچی نخریدم😂😂

الان خیلی احساس بهتری دارم

از اولش واسه اینکه ب چشمش بیام اینکارا رو نکردم

واسه دل خودم کردم

موهای پرپشتم خیلی واسه کراتین عالیه، برو کراتین کن یکمم ب قد موهات اضافه میشه

ولی قبلش برو موهاتو تمام دکلره کن بعد رنگ بزن. اگه نمیتونی، فقط جلوشو ی رنگ روشن بزن کمتر درمیاد برات

ناخن نکار چون ناخنات ضعیف میشا

کاشت مژه خوبه بهترین جای شهر ما گف 300. ولی من در توانم نیست هرماه 300 بدم پس نکردم

برو چند دست لباس خوشگل برا خودت بخر، همشم برو جلو اینه از خودت تعریف کن، محل سگم ب شوهرت نده

املای صحیح کلماتو بلدم، ولی گاهی دلم میخاد ساده بنویسم پس لطفا هی نگید بلد نیستی بچتی😭 ❌ لطفا منو تو تاپیک های اقتصادی تگ کنید ❌
چی کار کنم .مو هام رشد عرضی داره . صورتم خیلی دکتر رفتم درست نمیشه 

عزیزم جوش صورتت از چیه‌؟

از گرمیجاتی ک میخوری نیست؟

اگه میدونی از گرمیجاته بعداز گرمیجات حتما یک لیوان عرق کاسنی بخور دیگه صورت و بدنت جوش نمیزنه

من خودم بشخصه وقتی گرمیجات میخورم صورت و بدنم میزیزه بیرون

✨🍃رفیق میشه برای روبه‌راه‌شدن کارهمسرم یک صلوات بفرستی؟! مرسی گلم💞🌼
2738

فک کنم خیلی از خودت جلوی شوهرت ایراد گرفتی 

والا ما یه خانوم تو فامیل داریم از لحاظ ظاهری شاید خیلی با شوهرش اختلاف داره. شوهرش خیلی مرتب و همه چی تموم .. 

نه که فقط من بگم . همه میگن..

ولی این خانوم با صحبت کردن تونسته تو دل شوهرش بشینه

ازونور زن های زیبایی هستن ک بخاطر کمبود اعتمادبنفس همه رو از خودشون فراری میدن 

والاموی پر ک همیشه حسن بوده 

صورت جوش ک کرم پودر و .. میتونستی بپوشونی 

انقد بازیگرا هستن ک صورتشون پر جوشه . پس‌میگن ما زشتیم

پسر قشنگم روی بالهای فرشتگان زیر چتر خداوند آرام باش چه بسا که آنجا گرم تر از آغوش مادرت باشد       به امید دیدار....|||||||

خدایا منو گاو کن

صرفنظر از بیشعوری شوهر و هر آنچه که ذکر کردین، 

آخه چرا با شوهر حتما میخواین برین خرید؟ 

افلیجی چیزی هستین؟ به خدا شوهر از زن وابسته بیشتر از زن جوش جوشی بدش میاد. 

میگی بهش: هانی! بای بای دارم میرم خرید. مراقب شعله قابلمه باش. 

ما زنا بذبختبم به خودمون نمی‌رسیم که پول اونا زیاد بشه توام برو کراتین بروبرای صورتت بهترین دکتر واسه خرید هم خودت تنها برو بیزار باش

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️
احساس میکنم شرایطت مصه منه منو شوهرم هیچ مشکلی نداشتیم خیلیم مهربون بود اتفاقا مستقیمم چیزی نمی ...

اره

اینو موافقم ک زن اگه ب خودش احترام بزاره و بخودش برسه 

بقیه هم بهش احترام میزارن از جمله شوهر

پسر قشنگم روی بالهای فرشتگان زیر چتر خداوند آرام باش چه بسا که آنجا گرم تر از آغوش مادرت باشد       به امید دیدار....|||||||
خدایا منو گاو کن صرفنظر از بیشعوری شوهر و هر آنچه که ذکر کردین،  آخه چرا با شوهر حتما میخواین ...

👌👌😅😅😅

اسی تو پرستار ام هستی

یعنی درآمد داری..

یجا گفتی همشو میدم قسط ...

خب یه فکری ب حال خودت کن 

نه ترسیدم کبد و کلیه رو درگیر کنه 

منو خواهرام همه قبلا نزدیک دو سال مصرف کردیم

الان از اون موقع ده سال میگذره 

هیچی هم نشد.فقط تحت نظر دکتر مصرف کن

کل جوش هامون از بین رفت

ی روزی تو کوچه ما هم عروسی میشه
2706