2737
2739
یعنی من باعث شدم عذاب وجدان بگیری اگه اینجوریه خودمو‌نمیبخشم. عزیزم گفتم که منم مثل شما یه آدم معمول ...

مثلاً یکی ارزوشه ماشین مدل بالا بخره حالا اومد خرید طرف میاد یه تصادف وحشتناک می‌کنه یا پاشو‌یا دستشو یا کلا جونشو‌ازدست میده درو از جونتون  پس خدا که عالم واگاه به آینده این آدم بوده این ماشین روبهش نداده ولی اگرم داد به خاطر این بوده که حتما صلاحش بودن حالا در بعضی موارد هم باز اون ماشین روبه طرف میده واون طرف هم تصادف می‌کنه خوب مگه خدا نمیدونست این تصادف می‌کنه چرا پس بهش این ماشین و داد چون آزبست نق زدن از بس به زور از خدا خواست خدا هم از دستش خسته شده گفته بزار این ماشین و بدم تادیگه اینقدر زار نزنه 

مثلاً یکی ارزوشه ماشین مدل بالا بخره حالا اومد خرید طرف میاد یه تصادف وحشتناک می‌کنه یا پاشو‌یا دستش ...

پس وقتی از خدا حاجتی رومیخایم باید بگیم خدایا اگه صلاح میدونید حاجتمو بده اگه به صلاحم نیست هرچی تو بخوای راضیم اونوقت میبینی خدا  صبا حاجتت رومیده یا اگر هم نداد نباید ناراحت بشی چون خدا صلاح دونستید به جاش باید شکر کنی برای همینه که میگم موقعی که به حاجتی نمی‌رسیم نباید ناشکری کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس وقتی از خدا حاجتی رومیخایم باید بگیم خدایا اگه صلاح میدونید حاجتمو بده اگه به صلاحم نیست هرچی تو ...

بزار یه مثال راحت بزنم ببین گلم این رو درنظر بگیر مثلا یه بچه پنجشیش ساله با باش می‌ره مغازه چشمش  به شکلاتهای رنگارنگ نیفته هی میگه بابا شکلات بابا شکلات ولی بابات نمیخرهدچرا چون می‌دونه اگه برای بچش شکلات بخره دندوناش خراب میشن وبچش عذاب می‌کشه وچن مصلحت می‌دونه نمیخره ولی به جاش میگه عزیزم بیا برات مثلا پسته بخرم یا میوه بخرم چون می‌دونه اینا براش مفیده ولی چون بچه این چیزا رو نمیدونه همش می نه تو سر خودش که باید شکلات بخری وچون باباعه نمیتونه گریه های بچه روتحمل کنه خوب میخره 

2731
پنیک دارم. 

عزیزممنم  شبا وقتی میخوای بخوابی وضو بگیر وچها قل رویا خلوص نیست بخون همینطور آیت‌الکرسی. تازمانی که کاملا خوب شدی همش بخون فرق نمیکنه هر زمانی بخونی خاصیت داره اینا روبخون وله خودتفوت کن هر شب. اخبار منفی جاهای منفی غذای ناسالم  عصبانیت وفکروخیال منفی روکاملا ترک‌کن فیلمای غمگین وترسناک ممنوع  از ادای انرژی منفی هم دوری کن   ورزش کن نماز بخونم روزی حداقل یک صفحه قرآن بخوان اسفند دود کن تو خونه. و البته داروهاتم خوب مصرف کن انشالله خوب میشی نگران نباش دردی نیست که درمان نشود هر آنچه یزدان بخواهد آن شود 

عزیزممنم  شبا وقتی میخوای بخوابی وضو بگیر وچها قل رویا خلوص نیست بخون همینطور آیت‌الکرسی. تازما ...

دارو نمیخورم چندساله

همه اون کارایی ک گفتی هم میکنم ولی پنیک زبون نفهمتر ازین حرفاس

تو حال خوش هم میاد حالمو میکیره زجرم میده و میره

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
یعنی من باعث شدم عذاب وجدان بگیری اگه اینجوریه خودمو‌نمیبخشم. عزیزم گفتم که منم مثل شما یه آدم معمول ...

وا 

چ ربطی داره عزیزم اتفاقا خوشحالم ک میتونم باهات حرف بزنم 

اره بگو 😢

درد منو قوی نکرد از اونیم ک بودم بدتر شدم!!!. 
2738

ربطی به شما نداره ک من خودم عذاب وجدان داشتم 

مرسی 

درد منو قوی نکرد از اونیم ک بودم بدتر شدم!!!. 
واقعا من احساساتمو همیشه قایم میکنم درس که نه ولی حدودا همیشهدوس دارم چیزای جدید یاد بگیرم و دنبالشم ...

عزیزم ببخش به خدا این چیزایی هم که درمورد گفتم فقط یک مورد شردرست بود خودتم دیدی. دیگه درمورد خوانده محترمتان نمیتونم چیزی بگم گفتم که علم غیب فقط خداست ما بشریرگناهکا بیش نیستیم 

2706