2733
2734

چطور بود ؟ارزش داره ؟کامل اختلالات رو میشه فهمید ؟

هزینش چقدره ؟بعد بنظرخودتون با توجه به  شناختتون از خودتون و اخلاقتون درست تشخیص داد دستگاه  ؟

ودکتر بهتون چه توضیحی داد درمورد نتیجه یعنی گفت این اختلالات رو داری یا چی منظورم توضیح دکتر ک دقیق چی گفت بعد نتیجه 

ممنون میشم جواب بدین 

برای چی‌میخوای بری مشکلت چبه‌مگه

نمیدونم کلی مشکل دارم 

افسردگی واظطراب و...کلا بیرون نمیرم از خونه .وقتی کسی رو میبینم خالم بد میشع و دوست دارم قایم بشم چون احساس شکست دارم وکلی چیزای دیگه 

فک کنم ۱.۲سال نرفته باشم جمع .اونم اگه برم جایی ک نمی‌شناسم 

بعد هیچ کاری ازم بر نمیاد و...

فک میکنم از افسردگی واینا فراتره مشکلم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پسرمنم سرتزالین ریسپریدون میخوره.......

چند سالشونه ؟خیلی سخته واقعا 

منم راستش از سن کم بیمار بودم ولی خب کسی زیاد توجه نکرد الان خیلی بدتر شده خیلی سختمه 

امیدوارم پسر شمام بهبود پیدا کنند 

چند سالشونه ؟خیلی سخته واقعا  منم راستش از سن کم بیمار بودم ولی خب کسی زیاد توجه نکرد الان خیل ...

از۳سالگی تقریبا...

الان چن روز دیگ‌میبرمش دکتر میشه براش دعا کنی بگو دل من شادبشه.دکتر بگه سالمه ....تشنج مخفی‌و امواج نامنظم اینا نداااره

از۳سالگی تقریبا... الان چن روز دیگ‌میبرمش دکتر میشه براش دعا کنی بگو دل من شادبشه.دکتر بگه سالمه .. ...

خیلی درکتون میکنم خیلی خوبه ک انقد به پسرتون فکر میکنین واقعا خیلی مادر خوبی هستن 🥲

پسرتون ک الان یا بزرگتر شد همینکه بفهمه یه مادر حمایتگر مثل شما داره باعث روحیش میشع حتما واز این نظر خیلی خوش شانسه 

حتما. امیدوارم خوب باشن یا حتی اگه خوب نبود ناامید نشین  حتما حالش بهتر میشع 

من خودم دارم از امید به شما حرف میزنم درحالی ک ناامید ترینم

ولی پسرتون بنظرم فرق می‌کنه و خوب میشع هم بخاطر شما ک انقد پیگیریشن .هم خیلی خوبه ک از سن کوچیک دنبال راه حل هستین .ومیتونین باتوجه به تربیتتون و کمک دکترا حتی بتونین یه مشکل بزرگ داشت هم بهش یاد بدین کنترلش کنه و باخودش و بیماریش کنار بیاد چون سنش کمه تاثیر داره اینا حتما