2733
2734
عنوان

شوهرم گفت باهات خرید نمیام چون زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 87088 بازدید | 389 پست
سوال چرت چرا میپرسی تو بیا روزی صدبار جلو من به خودت بگو زشت من اگه شرف و شعور داشته باشم مجوز اینو ...

مودب باشید لطفا 

معلومه چتونه؟ به خاطر یه مسئله دیگه سوال پرسیدم تا به جوابش برسم 

این همه خشم از کجا میاد واقعا؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی من تاپیک قبلیتو خوندم تو فقط یکم زرنگ باشی حله

خب شوهرت اینطوریه چرا لفت میدی بهت دوتومن داده نرفتی بگیری

مردا اکثرن حوصله خرید ندارن بابا من خودم بچه هارو میدم بهش با ابجیم میرم شده اسنپ بگیرم خریدامو میکنم به خودم میرسم

هیچوقتم لباس کم نمیارم حتی خ.واهر شوهرم واسه مراسم ختم مادرشوهرش اومد از من گرفت با اینکه. شوهرش پولدارتر و وقت خودش ازاد تر

یکم زرنگ باشی بهتر ازینه ک جلو پدر شوهرت غرورتو بشکنی بگی بخاطر لباس نرفتی مراسمو. خیلی زشته

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم
2731
پر پشته

خب این چارش یه اریشگر کوتاهی خوب و کراتین خوب هست !!!! خیلی ها موهای پر پشتی دارن که غیر قابل کنترله !!! 

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
سوال چرت چرا میپرسی تو بیا روزی صدبار جلو من به خودت بگو زشت من اگه شرف و شعور داشته باشم مجوز اینو ...

زندگی مشترک فرق میکنع بنظرم ب نکته خبی اشاره کرد دیدم ک میگم

🌼از عجایب نی نی سایت:🌼😁طرف تایپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همو نبین.     ۷- نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد. 
2738

من بودم اصلا ناراحت نمیشدم. چون خودمم رشد عرضی داره موهام😂 خب بگو راس میگی پول بده برم دکتر پوست بخودم برسم تا بدونی از توام سرترم ، فکر کردی مردم چجورین یکسره ارایشگاه و لیزر و دکتر پوستن وگرنه همه جوش دارن و موهاشون خراب میشه

چی کار کنم .مو هام رشد عرضی داره . صورتم خیلی دکتر رفتم درست نمیشه 

شما همونی ک گفتی مراسم دختر عموی شوهرمه؟؟خیلی ناراحت شدم. بگو برات هزینه کنه دختر ب خودت برس موها  عدم رسیدگی خرابشون میکنه همین  و پوست جوشدار هم یه دلیلی داره ولی میزدی تخریبش میکردی

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی
نه فر نیست ولی پر پشته مو هام به جا رشد طولی عرضی رشد می کنه

یعنی چی رشد عرضی؟!

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  
برای درد و ناراحتی یکی شما می خندید؟

بنطرت ما اینقدر بیشعوریم ب درد کسی بخندیدم 😐اصلا فهمیدی من ب چی خندیدم

🌼از عجایب نی نی سایت:🌼😁طرف تایپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همو نبین.     ۷- نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد. 
2706