2733
2734
عنوان

شوهرم گفت باهات خرید نمیام چون زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 87411 بازدید | 389 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ترسیدم کبد و کلیه رو درگیر کنه 

دوستم اینقدر جوش داشت لایه لایه یه مدت مصرف کرده بود بعد که دیدمش واقعا پوستش مثل بچه شده بود خیلی میدرخشید نترس وقتی دکتر میده طبق دستور بخوری چیزی نمیشه

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
2731
سوال چرت چرا میپرسی تو بیا روزی صدبار جلو من به خودت بگو زشت من اگه شرف و شعور داشته باشم مجوز اینو ...

ب نظر منم اینم بی تاثیرنیستیش مشاورم بری میگ بدترین عیبم‌ داشتی پیش شوهرت ب زبون نیار ب روت نیار مردا گوش های خوبی دارن برای شنیدن ویادشون میمونه شاید چیزی نگن اون لحظه عکس العمل نشون ندن ولی توذهنشون مدام عیبت مرور میکنه و ی روز ب زبون میاره

سابقه درخشان و داره مال اوایل ازدواج 

خیلی دوسدارم ببینمت اسی حس میکنم قشنگی فقط بخودت نمیرسی

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی
یعنی طولی کم رشد می کنه و پرپشت ه چند تا لایه مو 

خب برو ارایشگاه خوب و موهاتو درست کوتاه کنه و کراتین کن 

بعدم توی مراقبت های مو کوکتل های رشد مو بگو برات کار کنن که رشد کنه موهات 

فک کنم شما مشکلت اینکه دوست نداری خودت پول خرج کنی !!! وگرنه این مشکلاتی که همسرت به روت میاره همه درمان داره 

مشکل داره با این شرایط پول بده تا درست کنی !!!

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
مودب باشید لطفا  معلومه چتونه؟ به خاطر یه مسئله دیگه سوال پرسیدم تا به جوابش برسم  این ه ...

از اینکه یه مشت زن ک خودشونو برده میدونن و فکر میکنن باید برا مردا هزار کار کنن تا جذاب باشن بجای اینکه اگاهی و علم یاد بگیرن دنبال استعداداشون برن و ... بعدشم برا من از ادب حر۴ نزن نمیبینی بحث راجب چیه یه زن بیگناه مظلوم گیر یه مرد بی ارزش افتاده تازه بهش میگه زشت هم فکر کردین زندگی تو این جامعه پوسیده شوخیه ؟ بعدشم خب سوالت چرت بود قبول نداری ؟ مسخوای سوال بپرسی ب چی برسی این ادما اگ ارزش خودشونو میدونستن وقتی یه مردی یا اصن حتی یه زن اینجور باهاشون برخورد میکرد میدونستن ک باید ادمای سمیو از زندگیشون برا همیشه حذف کنن  از همون عنوان تاپیک مطمئن میتونی بفهمی ک چقد طرف زن ستیز و انسان ستیز و بی اخلاقه بنظرت نیازِ با سوال ب چیزی برسه مختاری قطعا حق انتخاب داری فقط خواستم بگم  تو این مسائل باید رک بود و صریح صحبت کرد . این خانوم اگرم ب خودش توهین کرده باشه جلو کسی ادم اگ خوب باشه ب کسی توهین نمیکنه تامام . خشم هم مشخصه از کجا میاد 

ممکنه بخاطر کبدت باشه یا مشکلات داخلی  زالو و حلزون درمانی هست  فیشال هست  لیزر هس ...

احتمالا موهاش پر پشته اما دیر بلند میشه 

یعنی پر پشت اما قدی دیر رشد میکنه 

زینک بخور 

بیوتی بپانتین بزن 

و هیرفیلر 

کلی الان متد اومده 

پول باشه همش حله