2737
2734
عنوان

شوهرم گفت باهات خرید نمیام چون زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 87401 بازدید | 389 پست
از بس تو بچگی از ته زدن پرپشت شده وحشتناک یعنی چند تا لایه هست

اولین باره میشنوم یکی از پرپشتی موهاش ناراضیه

آیا بهتر نیست فکر کنیم فردا روز جدیدی است که هنوز هیچ اشتباهی در آن رخ نداده است؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی کار کنم .مو هام رشد عرضی داره . صورتم خیلی دکتر رفتم درست نمیشه 

کراتین کن

من موهام بالاش لخته پایینش حالت فر درشت داره میخوام کراتین کنم

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد
2742
از بس تو بچگی از ته زدن پرپشت شده وحشتناک یعنی چند تا لایه هست

تو اینستا یه باردیدم اینایی که پرپشت بودن زیادی میرفتن کم حجمشون میکردن با قیچی

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
برو کراتین کن لخت و کم پشت میشن یکم هم بلندتر واسه جوشات آکوتان بخور با تجویز پزشک

دقیقا همینو داشتم تایپ میکردم شما نوشتی

کراتین کنه هم لخت میشه هم کم پشت و بلند تر هم دیده میشه

پوست منم خوب نیست ولی خدا میدونه چقدر بهش میرسم آنقدر هوای پوستم و دارم از لباسم میزنم به پوستم برسم

اگه بهش رسیدگی نکنم جوش و لک دار میشه 

2740

برو دکتر بگو بهم راکوتان بده

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد
نه فر نیست ولی پر پشته مو هام به جا رشد طولی عرضی رشد می کنه

جوش صورت آب دهن بزن شب بخواب خوب میشه .

از اینکه شوهرت ان حرف را زده ناراحت نباش بچه گونه بوده .خیانت پشتش نباشه خوبه .مو   را ببر ارایشگاه انها بلدند درست میکنند .

خوب بالاخره مردها این را میگند .من به مامانم میگفتم .از دستش ناراحت بودم .میگفتم زشتی 

تو اینستا یه باردیدم اینایی که پرپشت بودن زیادی میرفتن کم حجمشون میکردن با قیچی

اره میتونه پیتاژ کنه طبقه طبقه

مویی ک شما و شوهرت داری بهش ایراد میگیری بزرگترین آرزوی منه 

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 
2706