2737
2734
اره از لوازم قنادی گرفتم انواعو اقسام مدلارو دارن نه چرب کردن نیاز نداره اصلا

یعنی راحت درمیاد؟شکلات ترک نمیخوره بشکنه؟

کجای زندگیمی تو که من میگردمو نیستی ..یه روزی مطمئن بودم پای حرفات وایمیستی ...تو هرجارو بگی گشتم که شاید باز پیدا شی ..به عشقت زنده موندم کاش هنوزم عاشقم باشی ❤️🥲شادمهر❤️                                                                               (من از سال۹۷عضومم ولی چهاربارترکیدم)خداوکیلی الکی گزارش نزنید دیگه شماره ندارم وصل شم مرسی اَه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فلافل عربی🥰🥰🥰

میدونی چرا قدیمیا میگن خون خودتو کثیف نکن چون هربار حرص خوردن باعث میشه سودای خونت زیاد بشه و هزارتا درد و مرض بگیری به تبعش پس به خاطر یه دونه احمقی که به احمق بودن اصرار داره خودتو بیمار نکن
این چه غذاییه؟

کدو رو میگی😅مثل بقیه فک کردین بادمجونه

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2728
یعنی راحت درمیاد؟شکلات ترک نمیخوره بشکنه؟

نه اگه ضخیم باشه اصلا نمیشکنه برعکس قالبای سیلیکونی طلق راحتتر درمیاد چنددیقه بزار فریزر قشنگ یخ میزنه برمیگردونی خودش در میاد

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
عکس تابه سفید که داشتی نمیدونم کتلت بود شامی ببود سرخ میکردی توش 

شامی گوشت =)پیاز و سیب زمینی رنده کردم آبش ریختم بیرون گوشت چرخی و زردچوبه فلفل قرمز پودر پیاز و تخم مرغ قاطی کردم سرخش کردم

2738

عزیزم این شیر موز؟

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
نه اگه ضخیم باشه اصلا نمیشکنه برعکس قالبای سیلیکونی طلق راحتتر درمیاد چنددیقه بزار فریزر قشنگ یخ میز ...

مرسی گلم..ببخشید ی سوال دیگه..بعد ک از تو قالب دراوردیم چجوری دوتا شکلاتارو بهم بچسبونیم؟ 

کجای زندگیمی تو که من میگردمو نیستی ..یه روزی مطمئن بودم پای حرفات وایمیستی ...تو هرجارو بگی گشتم که شاید باز پیدا شی ..به عشقت زنده موندم کاش هنوزم عاشقم باشی ❤️🥲شادمهر❤️                                                                               (من از سال۹۷عضومم ولی چهاربارترکیدم)خداوکیلی الکی گزارش نزنید دیگه شماره ندارم وصل شم مرسی اَه
خوراک مرغ و سیب زمینی 

من ب این میگم سیب زمینی و مرغ سرخ شده

خوراک اصولا سس داره

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
قربونت عزیزم😘 نه والا اصلا اموزشگاه نرفتم خودم یاد گرفتم اوایل کیکام حیلی مبتدی و افتضاح بود ولی ت ...

جوابارو که میخونم خیلی باحوصله به همه پاسخ دادید دلم خواست ازتون تشکر کنم که انقد مهربونید و به همه جواب دادید 🌼🌼🌼

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم ❤️.                                  متاهل و متعهد 💜                                                           لطفا اقایون درخواست ندن ممنون               
طرز درست کردن جار کیک و رولتو میزاری؟

جارکیک ک فقط باید ظرفشو تهیه کنین ک تو شکل های مختلفه کیک اسفنجی وانیلی یا شکلاتی معمولی درست میکنین خامه فرم میدین و یکی در میون میذارین وسطش هم با کرم کاکائو یا کارامل و موز و گردو هرچی ک دوست دارین میتونین درست کنین

اینم دستور رولت

تهیه هم اینه ک سفیده و زرده جدا میکنی

سفیده رو فرم میدی وسطاش نصف شکر رو کم کم اضافه میکنی

زرده رو با بقیه شکر و وانیل میزنی تا کرم رنگ بشه

عسل و با ابجوش قاطی میکنی اضافه میکنی ب زرده 

بعد روغن

مخلوط زرده رو ب سفیده اضافه میکنی با لیسک دورانی

بعد آرد الک شده رو اضافه میکنی تو دو مرحله و با لیسک میزنی می‌ریزی تو قالب

بعد از درآوردن هم وقتی هنوز گرمه روش پارچه میکشی بعد ۶تا۷ دقیقه پارچه پهن میکنی رولت رو از قالب جدا میکنی میذاری رو پارچه وقتی هنوز گرمه یکم

بعد رول میکنی همراه پارچه

بعد خنک شدن باز میکنی خامه میکشی وسطش بعد خود کیک رو رول میکنی

اگ از نحوه رول کردن چیزی متوجه نشدی بزنی گوگل مدل رول کردن رو میاره

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧
2706