2752
2734
عصاره پای مرغ واسه دخترم درست کردم

عزیزم دستورشومیگی؟

الهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم الهم عجل الولیک الفرج انشالله عاقبت بخیر بشین برای منم دعا کنید دعا درحق دیگران دعا های خودت مستجاب میشه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین الان، البته هنوز سس رو هم نزدم🤣

به به عجب سالادی

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2731

سلام خانوما يه سوال ما چن سالي بود همش گوشت گوسفندي ميخريديم بو و اينا نداشت يكي دو بار خريدم بو داد ديگه گاو و گوساله خريدم ولي نميتونيم مصرف كنيم چكار كنم بوي گوشت گوسفندي از بين بره ؟؟

بخدا این با روح و روان ادم بازی میکنه،،، چه مـــزه ای داره 

خخخخ منم وقتی شوهرم اورد گفتم دست بهش نزن اول عکس بگیرم بعد بخوریمش.....طعمش شبیه بستنی و شیربرنج قاطی خیلی خوشمزس هر چی بگم‌کم گفتم.شما فک کن شیر برنج‌و داخلش هل و وانیل و گلاب بریزی اخر سر برا چند رنگی بودن جداش کنی بعد سفید و زعفرونی یا کاکائویی بریزی و دمکش بزاری اخر سرم با خلال پسته و بادوم‌ تزیین کنیش.وااای کی سال دیگ بشه بازم برام بیارن خخخخ

درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوووو دیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝
خخخخ منم وقتی شوهرم اورد گفتم دست بهش نزن اول عکس بگیرم بعد بخوریمش.....طعمش شبیه بستنی و شیربرنج قا ...

ای خدا😍😍😋😋😋گیرت اومد جای منم بخور

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
2706