2733
2734
مسقطی، کیک و رنگینک رو که برای چهل روزگی پسرم درست کردم

ای خدا پاهای پسرتو میگم بخورم 😖😁

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
سلام عزیزم کیکای شما واقعا فوق العاده بودن من خامه قنادی کاله خریدم و پودر خامه می‌خوام کیک سابله د ...

قربونت عزیزم ممنونم❤️والا من تاحالا پودر خامه استفاده نکردم ولی اصلا نیازی نیس چیزی اضافه کنی تا سفت تر بشه خوب فرم بدی کافیه زیادیم سفت بشه اصلا نمیتونی باهاش  کار کنی و حتی حباب میندازه خامت یعنی خامه کشی کنی سطح خامت سوراخ سوراخ مانند میشه موقع فیلینگ به کیک نمیچسبه باید اندازه باشه فرمش

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ماشاءالله هنرمند

عزیزمی ممنونم😍

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2731
قربونت عزیزم ممنونم❤️والا من تاحالا پودر خامه استفاده نکردم ولی اصلا نیازی نیس چیزی اضافه کنی تا سفت ...

خیلی ممنون عزیزم لطف کردید 💚💚💚💚

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم ❤️.                                  متاهل و متعهد 💜                                                           لطفا اقایون درخواست ندن ممنون               
طرز تهیه این سوپ میگید ؟؟

پیاز نگینی خرد کن توی روغن تفت بده طلایی بشه گوشت چرخ شده تفت بده بعد رب گوجه هم تفت بده خامیش گرفته بشه زردچوبه و فلفل سیاه اضاف کن بعد عدس جو پرک و برنج نیم دانه و بلغور جو هم اضاف کن آب بریز تا روی مواد بیاد بذار بپزه جابیفته وقتی اینا پخت بهش ماکارونی سوپی و گشنیز اضاف کن بپزه و لعاب بندازه